Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze odejdzie ale wierze,ze znajda odpowiedniego zawodnika na Jego miejsce:)Ja jestem ciekaw co Milan zrobi z wiecznie kontuzjowanym Pato....:) no i co dalej z Pippo Inzaghim....jak dla mnie symbolem tego klubu.No i jestem ciekaw tego,kogo znowu Moratti nasprowadza do Interu tylko po to,aby znowu przegrać kolejny sezon:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, w zasadzie to Becks też mi się najbardziej kojarzy z Manchesterem, choć w Realu też grał pierwsze skrzypce i to wtedy, gdy grali ten kosmiczny football, ale zawsze w wkurzał mnie w nim ten playboyowaty styl...jakieś Victorie, tabloidy, uje muje, taka krystyna dzisiejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruud wielokrotnie powtarzał, że odejście z Manchesteru było największą głupotą jego życia. Christiano jednak na symbol by się nie nadawał.

Dla mnie jest nim na pewno Thery Henry w Arsenalu któremu... postawiono pomnik za życia :)

 

-- 12 kwi 2012, 20:23 --

 

Pytanie: nie wiecie co porabia obecnie Sven Goran Ericsson? Dawno o nim nigdzie nie czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symbolem Milanu jest Paolo Maldini :P

Oj wiem,oczywiście,że tak.Chodziło mi o to,że teraz jak Go nie ma,to Pippo dla mnie jest takim hmm no znakiem starego,mocnego,dobrego Milanu;).Hahah przypomniała mi się jego druga bramka w finale w Atenach i komentarz Gmocha " Heeeee heeeeeee! lis pola karnego:) " :)czy jakoś tak;).

 

Henry z tą Barceloną spieprzyl sobie opinie u mnie...i u kibiców Arsenalu.

Eh kurcze mi brakuje tych superzawodników z młodości...Raula,Zidane'a,Nedveda,Maldiniego,Costacurty,prawdziwego Ronaldo,Rivaldo,Szewczenki,Trezeguet'a(ta bramka z EURO 2000,akurat byłem wtedy za Francją..nigdy tego nie zapomnę;) no i żle wykonanego karnego dzięki któremu kochana Italia zdobyła MŚ :))Baggio,Vieriego i innych... Wiem niektórzy jeszcze grają,ale no nie na tym europejskim poziomie co kiedyś...,Baggio,Vieriego i innych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern był zdecydowanie lepszy, fart że pieprzący wszystko co było przez cały mecz Gomez ustrzelił bramę w 90 minucie, zwycięstwo zasłużone.

Oby w rewanżu zagrali podobnie, choć wiadomo Real na Santiago z podrażnioną ambicją będzie cholernie groźny....

A Barca mur beton przejdzie dalej, mecz będzie typowo piknikowy ;)

 

-- 17 kwi 2012, 22:59 --

 

I w finale dwa moje ulubione zespoly Barca i Bayern o tak mogłoby byc :>
Piękny finał byłby, też obydwie drużyny lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×