Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając Was mam wrażenie, że ja chyba jakoś wyjątkowo paskudna jestem, bo nigdy nikt nie zaczepił mnie "na ulicy", choćby patrząc się na mnie znacząco... :-|

 

Jak na mnie ktoś znacząco patrzy, to mi się zdaje, że mam brudną gębę, albo coś...

 

a Ty po prostu masz rwanie, shinobi :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huhmhmhyh, a byłaś na terapii indywidualnej? Jakoś próbowałas przepracować ten problem?

Bo to samo nie zniknie.....

Dokładnie. Możesz to zakopać ale tylko będzie gnić w ukryciu. To co zrobiłaś i uczucia z tym związane musisz przepracować z terapeutą.

 

-- 10 kwi 2012, 23:37 --

 

Czytając Was mam wrażenie, że ja chyba jakoś wyjątkowo paskudna jestem, bo nigdy nikt nie zaczepił mnie "na ulicy", choćby patrząc się na mnie znacząco... :-|

Bo ja wiem, mnie też nigdy nikt nie zaczepił na ulicy a podobno przystojny jestem. Może to kwestia tez innych rzeczy, np, chodu, miny jaką mamy kiedy nie myślimy o tym jaką mamy minę, i innych takich.

 

Jak na mnie ktoś znacząco patrzy, to mi się zdaje, że mam brudną gębę, albo coś...
Też tak czasem mam, u mnie to od nastroju jaki mam akurat zależy. Np, jak mam dobry humor i dziewczyna się jakaś na mnie gapi to myślę sobie że pewnie się jej podobam. Jak jestem zły to myślę że co się *#&$ gapi. Jak mam smutny to sobie myślę że pewnie coś beznadziejnego przykuło jej uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jakaś dziewczyna na ulicy się na mnie patrzy i poprawia włosy. Tak z kilka razy dziennie. Podobno to coś znaczy. Ale podobno się na mnie też patrzą jak patrzę w inną stronę.

Ta to jest jeden ze znaków. Dla pewność zawsze można się uśmiechnąć, jak odpowie, to droga wolna.

 

 

a ja kiedys pełna nadziei szczerzyłam sie do faceta, który sie wpatrywał w moje usta ... potem sie okazało, ze do szminki przylepiła sie mucha :roll:

hahaaha dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Dokładnie. Możesz to zakopać ale tylko będzie gnić w ukryciu. To co zrobiłaś i uczucia z tym związane musisz przepracować z terapeutą.

 

Taaa chyba czas najwyższy...Do niedawna nie przeszkadzało mi to ,że nie miałam jeszcze nikogo itp itd . Ale wiem, że jeśli teraz nie zacznę działać później będzie tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Dokładnie. Możesz to zakopać ale tylko będzie gnić w ukryciu. To co zrobiłaś i uczucia z tym związane musisz przepracować z terapeutą.

 

Taaa chyba czas najwyższy...Do niedawna nie przeszkadzało mi to ,że nie miałam jeszcze nikogo itp itd . Ale wiem, że jeśli teraz nie zacznę działać później będzie tylko gorzej.

To że jest Ci niewygodnie na chwilę obecną w Twoim życiu i cię uwiera, to dobry punkt wyjściowy żeby nad sobą pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zamienić zdanie z płcią przeciwną jeszcze potrafię jak znam ją albo jakieś sprzyjające okoliczności nastąpią ale do jakiś poważniejszych rozmów nie mówiąc o braniu nr telefonów to nie jestem w stanie dojść. W ogóle w rozmowie nie potrafię patrzeć komuś w oczy tylko uciekam wzrokiem a jak rozmowa może powodować u mnie jakieś zawstydzenie ( jakieś 80% relacji z ludźmi u mnie to powoduje) to staram się uciekać, unikać jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zamienić zdanie z płcią przeciwną jeszcze potrafię jak znam ją albo jakieś sprzyjające okoliczności nastąpią ale do jakiś poważniejszych rozmów nie mówiąc o braniu nr telefonów to nie jestem w stanie dojść. W ogóle w rozmowie nie potrafię patrzeć komuś w oczy tylko uciekam wzrokiem a jak rozmowa może powodować u mnie jakieś zawstydzenie ( jakieś 80% relacji z ludźmi u mnie to powoduje) to staram się uciekać, unikać jej.

1334148438_by_japer431_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jakaś dziewczyna na ulicy się na mnie patrzy i poprawia włosy. Tak z kilka razy dziennie. Podobno to coś znaczy. Ale podobno się na mnie też patrzą jak patrzę w inną stronę.

Ta to jest jeden ze znaków. Dla pewność zawsze można się uśmiechnąć, jak odpowie, to droga wolna.

Zwykle mam problemy z uśmiechaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×