Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, moja droga...dobrze, że pojawiłaś się na forum. Ja też ostatnio nie zaglądam zbyt często, bo mam dość uciążliwe bóle kręgosłupa, z zawrotami głowy...kręgosłup szyjny. Dlatego muszę się oszczędzać i rzadko korzystam z komputera..

Te dolegliwości fizyczne są jednak do zlikwidowania, jak mniemam...ważne, że psychicznie jest nie najgorzej :D:D

Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam....!!!!

 

KOCHANI.... :D:D:D

Z okazji Świąt /i nie tylko zresztą/ życzę Wam spokoju, dobrego jedzonka,dni bez ataków i męczących myśli :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tukaszwili, to może zwykły /???/ ucisk kręgosłupa w odcinku piersiowym, od np.siedzenia przy komputerze. Ja tak mam bardzo często Rozciągnij się, wyciągnij ręce ponad głową, tak mocno, jak się da, weź kilka głębokich wdechów i wydychaj, mówiąc sobie w myślach - SPOKÓJ..pomaga, wiem, z własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, gra i buczy :D a u Ciebie?

U mnie? Chyba dobrze Michale :D

 

*Monika*, moja droga...dobrze, że pojawiłaś się na forum. Ja też ostatnio nie zaglądam zbyt często, bo mam dość uciążliwe bóle kręgosłupa, z zawrotami głowy...kręgosłup szyjny. Dlatego muszę się oszczędzać i rzadko korzystam z komputera..

Te dolegliwości fizyczne są jednak do zlikwidowania, jak mniemam...ważne, że psychicznie jest nie najgorzej :D:D

Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam....!!!!

 

Oj, to mam nadzieję Anulko, że szybko wrócisz do sprawności i dobrego samopoczucia!

Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja cały dzień spędzam na przemyśleniach co zrobić jak skończę teraz szkołę :P w czerwcu mam egzaminy na technika organizacji reklamy i mam opcję w szkole w trzy semestry zrobić licencjat z dziennikarstwa reklamowego, jednak jest to specjalizacja, a kierunek to TEOLOGIA :P pomijam fakt, że jestem skrajną ateistką, więc teologia mnie nie kręci, ale jakoś mogę to podciągnąć pod filozofię i historię, no i pod moje lenistwo, że za 1,5 roku miałabym już licencjat, ale kusi mnie jak każdą osobę zmagającą się ze swoją psychiką, rozpoczęcie PSYCHOLOGII :P 5letnie, jednolite.. czy osoba taka jak ja jest w stanie wytrzymać tyle czasu na jednych studiach? :P pedagogikę już rzuciłam :/ myślałam jeszcze o fizjoterapii pod kątem studiowania czegoś co pozwoli mi się trochę poruszać, ale przeraża mnie ilość biologii i medycyny na tym kierunku, myślałam o dietetyce, o PR, zarządzaniu, organizacji reklamy. dzennikarstwie czyli to czego uczę się teraz, żeby było powiązane trochę, kręci mnie kulturoznawstwo i teatrologia..ale po tym za dużo nie można robić. fuuuck co ja mam robić w życiu, żeby wytrwać w czymś do końca?? mam słomiany zapał i najchętniej zaczęłabym studia na wszystkich tych kierunkach, a potem rzuciła wszystko i od nowa wybrała coś innego... grrrrr no najbardziej chodzi mi ta psychologia, od lat się nad nią zastanawiam, ale nie wiem czy chce na nią iść dlatego, żeby znaleźć odpowiedź na swoje dręczące mnie pytania, czy chce pomagać innym. ale najpierw muszę się sama wyleczyć, a może te studia mnie wyleczą? Czuję się jakbym miała 15 lat i stała przed wyborem kupna nowej torebki -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tukaszwili, to nie tylko Jacobsona techniki, to w ogóle techniki zdrowego oddychania..nie sądziłam, że mogą być tak pomocne w czasie, nawet małego, lęku.

 

-- 07 kwi 2012, 20:28 --

 

*Monika*, też mnie to cieszy i troszkę dziwi...ale korzystam z tego faktu i nie zamartwiam się, że to może tymczasowy stan...droga Moniczko :D:D

Przestaję analizować to, czego nie potrzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×