Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koło degustatorów


slow motion

Rekomendowane odpowiedzi

Na Skypie odpada, bo Skype począwszy od wersji v5 wprowadził płatne grupowe rozmowy wideo. można skorzystać z bezpłatnej 7 dniowej wersji próbnej, ale minimum jedna osoba uczestnicząca w konferencji musi mieć abonament Skype Premium, albo wykupioną subskrypcję w Skype Managerze na grupowe rozmowy wideo.

 

Zresztą na ooVoo już większość ma konta i jest wypróbowane w praniu. A wydaje mi się, że wszędzie jest takie ograniczenie do 6 osób max. ze względu na ograniczenia przepustowości łącza. Po prostu na liście kontaktów zaznacz kilkak ontaktów Shiftem albo Ctrl i klikasz PPM -> group wideo call, czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie, ale tak w dwie osoby to się wstydzę, bo wtedy cała uwaga skupiona na mnie :mrgreen:

 

gołąbeczki zakochane, a wy co ? :evil::evil:

 

Bellatrix, ?

 

hal..coś tam, za chiny nie zapamiętam tego nicka, w każdym razie Marta :mrgreen:

 

fajnie by było z człowiekiem jakimś pogadać, który nie jest Piotrkiem albo moimi rodzicami czy psychologiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakis program specjalny trzeba miec chyba i jest kamera a ja nie lubie kamer, mam jakies zachamownia cholerne w temacie i jestem torche roztrzesiona wiec moze innym razem jak bede sie lepiej czuła

 

-- 06 maja 2012, 19:45 --

 

Laima,

kasia chodź na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×