Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wielokrotnie słyszałem od innych znajdź sobie dziewczynę: ale jak się jest chorobliwie nieśmiałym, ma różne lęki, depresje, niską samoocenę i nie wygląda się jak Brad Pitt nie jest tak łatwo jak się większości ludziom zdaję.

Po raz kolejny - to, że jesteś nieśmiały, to ostatnie, co można na Twój temat powiedzieć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według statystyk starokawalerstwo i staropanieństwo znacząco skraca życie

I co z tego. Zdradzę wam tajemnicę: wszyscy kiedyś umrzemy.

 

Jeśli o temat chodzi: Każdy ma szanse na wszystko w każdym wieku. I dotyczy to nie tylko tego tematu dotyczy to WSZYSTKIEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wielokrotnie słyszałem od innych znajdź sobie dziewczynę: ale jak się jest chorobliwie nieśmiałym, ma różne lęki, depresje, niską samoocenę i nie wygląda się jak Brad Pitt nie jest tak łatwo jak się większości ludziom zdaję.

Po raz kolejny - to, że jesteś nieśmiały, to ostatnie, co można na Twój temat powiedzieć :roll:

No tak gdybym utrzymywał w organizmie non stop odpowiedni poziom alkoholu to nie miałbym problemu ze śmiałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie kapnąłem,że nie mogę kogoś mieć bo przecież mam nerwicę,astmę i wadę serca.Bo gdybym miał kogoś to musiałbym łazić z tą osobą na spacery za rączkę A może to mam nie od astmy tylko od wady serca?(niewielkiej,wręcz nieistotnej hemodynamicznie).

Hmmmm no i w ogóle wyłażenie np do dziewczyny wieczorem też odpada,bo wszystkie sklepy są pozamykane i mogę się udusić jak zawieje wiatr ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kobietą źle, bez kobiety jeszcze gorzej.

 

Chyba chodzi tutaj o dojrzałość, takie rzeczy jak związek niosą ze sobą pewne korzyści i zobowiązania, nie wszyscy się do tego nadają, dlatego związki mają różną formę, często patologiczną.

 

Ewolucyjnego nakaz łączenia w pary, a także seks to podstawowe instynkty, fizjologia. Jeżeli się w tym nie spełniasz, to działasz przeciwko naturze i stąd pewnie wiele waszych problemów, np. błędne koło: nie mam dziewczyny -> niska samoocena -> nie mam dziewczyny.

 

Nie ma wyjścia, trzeba z kimś być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie całe życie działam przeciwko naturze. Ale mimo 30 paru lat wciąż czuje się psychicznie niedojrzały do związków i w ogóle życia, jestem jakimś wybrykiem natury, może powinno się mnie profilaktycznie eksterminować żebym nie zabierał ludziom tlenu do życia.

Nawet posiadanie dziewczyny w moim wypadku nie podniosłoby samooceny u mnie bo jest ona stała i nie wzruszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest skrajne prawictwo detektywie to znaczy że nigdy nie dotykałeś kobiety, całowałeś itd bo zwykłe to chyba tylko brak stosunku. Myślę że w polskim języku przydałoby się słowo które jest jeszcze mocniejsze w znaczeniu od prawiczka, dziewicy w sensie totalnego braku jakiekolwiek kontaktu fizycznego z płcią przeciwną. Czekam na propozycje sam też o tym pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×