Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki karny dla Barcelony ??? :o - sorry wg mnie w takich meczach,o wysoką stawkę powinno się tylko i wyłącznie dawać karne w sytuacjach BEZSPRZECZNYCH. I znowu Barca przeszła Milan fartem.Pamiętacie półfinał hmm z 2006 roku,jak nie uznali bramki Szewczence,bo Puyol przewrócił się i udawał,że ten go faulował?.....;( wtedy chodziło o bramkę na 1-0 wyrównującą stan dwumeczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy ledwo z Algierią wygrali w ręczną, z taką grą z Serbią i Hiszpanią szans nie mają, no ale może się jeszcze obudzą choć to już zespół emerytów ze średnią wieku grubo ponad 30-ci.

A wracając do piłki nożnej to sumując LM i LE mamy aż 5 drużyn z Hiszpanii jeszcze parę lat temu tylko Anglicy się mogli tym poszczycić widać spory kryzys i b.wysokie bezrobocie w Hiszpanii sprzyjają dobremu graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm same plusy wynikajace z lezenia w lozku :P

obejrze wszystkie mecze

 

-- 07 kwi 2012, 14:36 --

 

i juz 1-0 :brawo: Milan

 

-- 07 kwi 2012, 15:14 --

 

ałaaaa.. remis ;/

 

-- 07 kwi 2012, 16:03 --

 

no to przegralim ;//

oby juve tez przegrało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielskim klubom,Włoskim - nie zależy na Pucharze Uefa/LE(Dlatego Włosi zostali przegonieni w rankingu przez Niemców i mają tylko 3 miejsca kwalifikujące do LM).Hiszpanom jakoś bardziej zależy na LE,Niemcom też.
Polskim klubom też nie zależy na LE/LM wolą się skupić na rodzimych rozgrywkach :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym co dziś pokazali to nie ma szans, choć mam nadzieje, że to oni zagrają w finale, zobaczymy co dzisiaj pokaże Real z Atletico, też ważny mecz w lidze hiszpańskiej.

Z 10 ptk przewagi nad Barcą został im punkcik.

 

Mnie to zastanawia jak to możliwe, że ten człowiek legenda- Del Piero jeszcze gra...ba strzela bramy, ja pamiętam go jeszcze za łebka jak już gwiazdorzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conte wpuszcza Go czasem na 30 minut czasem0 20m a Del Piero zawsze w tym sezonie jak wchodzi z lawki to zawsze daje sporo druzynie obsluguje podaniami,wali bramy...jak dla mnie to gdyby Conte stawial na Del Piero częściej to Juve nie zaliczyloby tylu remisów.. Sorry za brak interpunkcji ale komórka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×