Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, jeśli do tego czasu przetrwa :P

 

Ja ostatnio u spowiedzi byłam w chyba piątej klasie podstawówki - matka powiedziała, że jak nie pójdę, nie kupi mi butów :lol::lol:

no tak, najlepiej to postraszyć a później są tego konsekwencje, nerwice, depresje :evil:

 

zawsze byłam (i jestem) szantażowana przez matkę, głównie emocjonalnie, więc teraz się męczę :D

 

 

Na rozkminę mnie wzięło. A może właśnie przez to, że zaniedbujemy Boga nas to spotkało? W końcu podobno nic nie dzieję się bez przyczyny :shock:

Np. moje przypadłości to efekt zagnieżdżenia się szatana w moim ciele, duszy. :D Znajoma opowiadała, że mieli w kościele wizytę egzorcysty, który opowiadał o nastolatce: kochała czarny, była zamknięta w sobie, miała dziwne zainteresowania, słuchała metalu, lubiła tatuaże, cięła się. Musiał działać, bo szatan był tak głęboko w niej, że ledwo mu się udało :lol:

Ta opowiadająca uznała, że 'oprócz cięcia identyko jak ty'. A ponieważ ona nie wie wielu rzeczy, to wszystko się zgadza, jestem opętana :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Po znajomości.

Właśnie nie mam takich znajomości. Są jakieś agencje ale się boję z nimi jechać bo prawie zawsze jak sprawdzałem w necie to ludzie się skarżyli że pojechali a pracy nie było i tym podobne rzeczy. Do tego wszyscy chcą upychać po kilka osób (w ogóle się nie znających) w jednym pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Kasia główka do góry. Wiesz, że caly czas nie możesz się zamartwiać bratem. Trzeba mieć nadzieję i wiarę, że będzie dobrze. Wiem jak jest Ci teraz ciężko, ale pamiętaj, że masz nas.

 

-- 06 kwi 2012, 12:36 --

 

arhol, ja chyba też, ale jak muszę to muszę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×