Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niepokój,chandra... Ćwicz!!! Ćwicz!!!


Erypik

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie jestem sama rzeczywiscie :D :D hehe ;) i leniem tez jestem ;] ale to chyba nasza wada narodowa :D dzisiaj nie mam ochoty nic zrobic:) poltorej godziny zwlekałam sie z łózka :) uhhhhh.. ale sie zwlokłam ;) pozdrawiam wszystkich LENIWCÓW :D

PS. przypomnial mi sie ten leniwiec z epoki lodowcowej:D Sid mu chyba bylo :D moze zostanie naszą klubową maskotką? :D

buziaki;*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o drgawki i trzęsienie się to niekoniecznie musi być nerwicowe. Po prostu z wycieńczenia. Mi się to często zdarza.

 

niezrozumiałes mnie... jak niećwicze to mam takie drgawki a jak ćwicze to jakos o tym zapominam i sie nietrząse, potem jak przyjde z rowera do domu to mi sie tylko trzęsą ręce (jak ja bym chciał by mi sie tylko rece trząsły...) i sie czuje dobrze a np. na nastepny dzien jak jestem w szkole i siedze w ławce to wszystko powraca i jestem cały roztrzęsiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek no tak, klubu nie ma ale mozna stworzyc:D

 

cholera znowu mnie nie bylo tu dluzej;/ bo sie masakra dziala.. popalątanie z pomieszaniem, siniak na glowie i rece we krwi. czy ktos wie co zrobic z samym soba kiedy chodzi sie do psychologai psychiatry, kiedy bierze sie leki ( znowu inne, w tym promazin i neurol dodatkowo), shit!!, a kiedy naprawde nie mozesz zapanowac nad tym co sie z toba dzieje, wpadasz w histerie, nie jestes soba, nie mozesz oddychac, krzyczysz, plazcesz, cala jestes we lzach przez to ze ludzie wokol ciebie nei rozumieja ze jestes chora, ludzie w domu, kiedy na krzyk reagujesz juz gorzej niz kiedys, nie siadasz juz w kącie i nie trzesiesz sie w przod i w tyl, nie zatykasz uszu i nie placzesz, ale krzyczysz glosniej niz inni... i szlag mie trafia bo nie wiem juz czasami ktora to JA, czy ta na lekach czy ta niespokojna i nerwowa. i nie wytrzymuje wplywu pogody. i nie chce myslec ze to jaka jestem jest uzaleznione od lekow!!! nie wiem.. bez lekow boje sie samej siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek no to oczywiscie moge zostac zalozycielem klubu i honorowym leniem ;] z najwieksza rozkosza :lol: a co do dalszej czesci mojego poprzedniego postu - musialam sie wypisac, chyba to mi jednak pomaga:D a najlepiej jest serio znalezc sobie zajecie i znalazlam:D scrapbooking i decoupage;] ahhhhhhh reklamuje sie wlasnie:D drogi Piotrku chyba moge:> ;) pozdrawiam:))))))

buziiiiiiiiiii nerwusy i depresanty moje;******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrapbooking i decoupage

a cio to? :lol:

ahhhhhhh reklamuje sie wlasnie:D drogi Piotrku chyba moge

pewnie że tak ;)

Piotrek no to oczywiscie moge zostac zalozycielem klubu i honorowym leniem ;] z najwieksza rozkosza

No to czekam na klub w offtopicu ;) będę honorowym drugim po tobie członkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek scrapbooking to jest hmm ozdabianie albo tworzenie od podstaw albumow:P natomiast decoupage, jakby to wyjasnic w kilku slowach :roll: postarzanie przedmiotow w taki sposob ze wygladaja jak wyciagneite z kuferka babuni:) odsylam Cie na strone www.decoupage.art.pl jak Ci sie chce;) a co do klubu, glupie pytanie( w prawdzie jestem blondynka ale nie naturalna:D) jak mam go zalozyc:D:D:D :lol: ale sie blaznie:lol:

a tak w ogole to widze ze tylko Ty mi odpowiadasz:D czyzby wszyscy poszli uprawiac sport?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do forum, do offtopica, klikasz na "nowy temat" i zakładasz (tak samo jak post tylko musisz wpisać nazwę tematu).

scrapbooking to jest hmm ozdabianie albo tworzenie od podstaw albumow:P natomiast decoupage, jakby to wyjasnic w kilku slowach Rolling Eyes postarzanie przedmiotow w taki sposob ze wygladaja jak wyciagneite z kuferka babuni:) odsylam Cie na strone www.decoupage.art.pl jak Ci sie chce;)

no no ... ciekawe ;)

czyzby wszyscy poszli uprawiac sport?

pojęcia zielonego nie mam :P zobaczymy ile będziemy mieli klubowiczów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ostatni plan sportowy:

dzis-10km na rowerze

wczoraj-12km na rowerze

przedwczoraj-10km na rowerze

niedziela-5km-bieg

sobota-7km-rower

piatek-10km-bieg

itp.itd..Tylko to mnie chyba utzrymuje przy zyciu..fakt ze byl dlugi weekand i mialem sporo czasu,ale po prostu trzeba wygospodarowqac troche wolnych chwil.Warto cos robic!!Choc jest to cholernie trudne i łatwo zrezygnowac.Najgorsze to zmusic sie zeby wyjsc z domu,ale potem jakos leci samo.Ja chciuałbym wystartowac kiedys w maratonie.I w d..ę jeża, dokonam tego! 8)

Dalej mam nadwage,ale przynajmniej moge sobie pozwolic na kawalek sernika z toffi..mniam, mniam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musze wychodzic z domu, a na zajecia mam ze 2km wiec jezdze na rowerze..no i tak 2 w jedną, 2 w drugą..a jak ladna pogoda to można gdzies zboczyc 8) i tak sie uzbiera ;) a bieganie-to jakos tak..samo idzie..2-3 razy w tygodniu, nad Wisłą..nie mam za wielu znajomych w Krakowie, więc sam sobie musze wolny czas organizować.To jedyna rzecz , która udowadnia mi że coś mi sie chce.Teraz jestem w dość dobrej formie, więc staram się coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięłkny pasztet wow :smile: ja kiedys zanim zachorowalam ladowalam tak stres, teraz mi sie nei chce 8) w koncu kiedys trzeba przystopowac^^ ale podziwiam Cie:)) tylko bez przesady bo wiesz, jestem zalozycielem klubu dla Leniwców:D

 

gusia jak sie nei bardzo chce to zapraszam do klubu dla Leni hehe;)

 

Piotrek ciekawe ciekawe;) i to mnie bardziej odrywa i relaksuje niz wyciskanie z siebie siodmych potów:P w koncu kto jak kto ale my napewno musimy ROBIC NIC ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiaq88, ale wiesz, tak jak napisałem, skoro juz mam ten rower, to wole jego niż tramwaj czy isc na piechote gdzies dalej- bo mi sie nie chce tracic czasu na stanie w korkach albo czlapanie na zajecia 30 min;-) więc jest to po prostu, o zgrozo, jakas forma lenistwa ;) wole cos szybko zrobic zeby mi zostało więcej czasu na nicnierobienie 8)

A po drugie, Drodzy Państwo, to juz chyba Heraklit, czy tez inny filozof grecki zauważył, że jak czegoś nie posmakujesz, to tego nie docenisz.Ktos kto nie głodowal, nie docenia jedzenia, ten co nie chorował nie docenia swojego zdrowia itp.mnie nierelaksuje

wyciskanie z siebie siodmych potów

ale relax i lenistwo po nim 8) bo się wtedy bardziej docenia nicnierobienie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięłkny pasztet... zazdroszczę motywacji w postaci 2 km na zajęcia. Miałem takową, a tu teraz w sumie do końca tygodnia nic nie muszę i wcale się z tego nie cieszę, bo moja samo-motywacja jest w stanie skrajnego zaniku.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:01 pm ]

Kasiaq88 ale zajęcie naprawdę interesujące ;) dobrze mieć jakieś hobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięłkny pasztet no tak, wysilek sie przydaje.. ale w niewielkim stopniu:D jak dla mnie czyli patentowanego lenia:D

 

Piotrek a no ciekawe zajecie:) i do tego przynosi zysk. a ja chcac znalezc mieszkanie, musze miec na nie pieniadze.. no i sie robi co sie umie;) poza tym jak tam maturka idzie?? co zdawales/zdajesz?? ja to zostawiam na przyszly rok. nie bylam w stanie podejsc. aleee.. co sie odwlecze to nie uciecze:)) tylko lekkie schizy. yhh.

 

cos to forum cwicz cwicz cwicz trzyma sie nie najlepiej nie Piotrek?^^ czyzby nasze Leniwcowate sie uplasowalo na najwyzszym miejscu?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i do tego przynosi zysk. a ja chcac znalezc mieszkanie, musze miec na nie pieniadze.. no i sie robi co sie umie;)

Ano... ja w niedalekiej przyszłości mam zamiar dorzucić się do niszy projektantów www. Tylko kto mnie będzie chciał? :-|

poza tym jak tam maturka idzie?? co zdawales/zdajesz??

Zdawałem polski i angielski pisemny, zostały mi 2 owe ustne + matma + fiza + informatyka.

cos to forum cwicz cwicz cwicz trzyma sie nie najlepiej nie Piotrek?^^ czyzby nasze Leniwcowate sie uplasowalo na najwyzszym miejscu?

No wiesz... tematy jadą łeb w łeb - oba mają po 3 strony. Mniejsza że ćwicz ćwicz jest od około 30 dni, a klub leniuchów od około 3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. ile mnie tu nie bylo.. nie wiem jak to bedzie teraz cholera jasna.. a tam, malo wazne. wciskam sobie non stop slowa z piosenki "Supergirl": ...'cos i'm a supergirl and supergirl don't cry.. 'cos i'm a supergirl and supergirl just fly...

 

trzymajcie sie wszyscy mocno!!:*

 

PS>Piotrek powodzenia na maturze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są sporty, w których trzeba myśleć. polecam tenis - skupiasz sie na grze. podczas biegania, plywania czy jazdy na rowerze po plaskim monotonnym terenie jest mnóstwo czasu, żeby myśleć, a stąd niedaleko już do złego.

 

niestety, mam wciąż nieodparte uczucie, że powinnam się poruszać, choćby pójść na spacer, ale... ale mi sie nie chce... nudzi mi sie, ale nie chce mi sie zrobic czegokolwiek, zeby to zmienić.. wole siedziec przed kompem i choćby czytać forum... wiem, ze zle robie, ale.. ale mi sie nie chce. kolo domu mam stadion. myslicie, że nie raz obiecywalam sobie, ze "dzisiaj wreszcie pobiegam"? jestem rehabilitantką, mam mnóstwo zestawów ćwiczeń, sterty wspaniałych treningów leży i się kurzy, bo zwyczajnie nie mam siły sie za nie wziac, a jesli już, to bardzo szybko rezygnuję...

 

no nic, wygadałam sie przynajmniej :D

czekam z utesknieniem na kolejna zime, bo tylko snowboard potrafi mnie podniesc z tego "niechcenia-się". pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , brawo Erypik ja tak właśnie robię ćwiczę przeważnie codziennienawet godzinę

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:10 pm ]

tak sobie radzę z niepokojem czy moimi smutami

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:36 pm ]

kochani w moim wydaniu jest to joga i tai-chi.To wycisza chaos w mojej głowie.Jogę ćwiczę sama w domu przy płycie, a na tai-chi chodzę w grupę od 2, 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×