Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Już po tescie poszło gladko. Jednak chęć to 50 % sukcesu. Słońce już dawno schowalo sie za chmury. Postanowiłam ze dzisiejszy wieczor spędze sama i zostane sama ze swoimi myślami. Podobno my we własnej osobie jesteśmy dla siebie najlepszymi kompanami. I bedąc sami odkrywamy swoje wewnętrzne żródła (dzieki temu nigdy nie wysychają). Zycze wszystkim dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga Ci psycholog?

Aha, pomaga, ale od niedawna, glównie to ja sama zatrzymalam to i zaczęlam z tego wychodzić.

Bell świetnie:)

 

Dziś dwa kryzysy (pt. "Człowieku, coś ty w życiu osiągnął?"

Ja jakiś czas temu mialam taki kryzys i na to pytanie moglam tylko odpowiedzieć: nic. Nic co by mi dawalo radość, tą której mi brakowalo przez tyle czasu. Ale Zorki wszystko przed nami. Skup się na tym jakie wyzwania są teraz przed Tobą, nie oglądaj się za siebie. Jak będziesz szedl do celu i w końcu go osiągniesz z trudem to wtedy powiesz : To jest coś. ;) Poza tym, Zorki, nie myśl, że nic nie osiągnąleś. Osiągnąleś już dużo, czytalam ostatnio Twoje posty w "psychoterapia dziala" i jestem pewna że osiągnąleś już sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwa kryzysy (pt. "Człowieku, coś ty w życiu osiągnął?"

Ja jakiś czas temu mialam taki kryzys i na to pytanie moglam tylko odpowiedzieć: nic. Nic co by mi dawalo radość, tą której mi brakowalo przez tyle czasu. Ale Zorki wszystko przed nami. Skup się na tym jakie wyzwania są teraz przed Tobą, nie oglądaj się za siebie. Jak będziesz szedl do celu i w końcu go osiągniesz z trudem to wtedy powiesz : To jest coś. ;)

Wiesz, co zrobiłem? Jak mnie naszły takie myśli, poszedłem pogadać z jednym gościem, który orientuje się, które firmy szukają pracowników. I już mam dwa adresy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, czy ona ma zły wpływ na twojego brata, czy co

Zaryzykował bym stwierdzenie,że ona wcześniej była chamska,a teraz jak poznala mojego brata to jest pod jego złym wplywem i jest jeszcze gorsza.

Nie wiem na jakich zasadach jedziecie

On nie ma zasad,obraża każdego człowieka,nie szanuje nikogo,nawet własnej rodziny...

Mamy dwa zupelnie inne charaktery..

To on zawsze prowokował klótnie między nami,bo uważał że on jest najważniejszy

 

Dzisiaj w szkole nie gadałem zbyt wiele,można powiedzieć że prawie wcale,...jedynym plusem była obecność jednej pięknej kobiety...

Nad ranem złapal mnie okropny lęk polegający na myśli o zawale,na tym że z powodu strachu serce zacznie mi bić coraz szybciej i szybciej i umre.Boje się :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.jedynym plusem była obecność jednej pięknej kobiety...

 

love story!

 

Ale fajnie, ledwo co słońce wyjżało juz wszystkim mózgi pogrzało :D

 

ja też sie chce załapać!

 

Wszyscy!

Wstajemy!

Wszyscy!

 

jacy to my jesteśmy głupi to sobie zimą następną pojęczymy, na razie szaleć i wyrywać i głupieć ile wlezie!

 

Co do dziewczyny Twojego brata to nie znam się na takich ludziach, nie mają do mnie dojścia od dawna, a i ja do nich nie dochodzę.

 

bell- gratuluję. GRATUUUULUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

love story!

no nie całkiem "love story",bo nie ma zainteresowania ze strony tej kobiety...

Pomimo tego że jest wolna,to jest dla mnie nieosiągalna,musiałby zdarzyć się cud żeby coś się zmieniło..

Ja nie jestem jej godny,ona zasługuje na kogoś lepszego...nie na mnie...nie na obrzydliwego gościa jakim jestem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bell ja również gratuluję :D

Zaryzykował bym stwierdzenie,że ona wcześniej była chamska,a teraz jak poznala mojego brata to jest pod jego złym wplywem i jest jeszcze gorsza.

To się dobrali :lol:

odnośnie postu powyżej... Darek, nie próbuj znowu traktować siebie gorzej niż na to zasługujesz. Jeżeli do niektórych osób pasuje stwierdzenie "sra wyżej niż d... ma", to do Ciebie pasuje zupełne przeciwieństwo tego stwierdzenia. Ona tylko może nie zasługiwać na takie Twoje nastawienie. Powinieneś inaczej do tego podejść. Wiem, że łatwo gadać, bo sam sobie z tym nie radzę, ale prawda jest taka, że lepiej spróbować i (w najgorszym przypadku) dostać kosza niż nie spróbować i zatapiać się w myślach "jakby to było gdyby...".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co zrobiłem? Jak mnie naszły takie myśli, poszedłem pogadać z jednym gościem, który orientuje się, które firmy szukają pracowników. I już mam dwa adresy

Chyba tez zacznę stosować taką metodę :) Jak zaczną mnie nachodzić wątpliwości to zrobię coś praktycznego.

nie na mnie...nie na obrzydliwego gościa jakim jestem....

Darek ja Cię prosze. Już różne rzeczy o sobie pisaleś, ale wydawalo mi się, ze przestaleś. Teraz znowu po sobie pojechaleś, nieslusznie. Poprostu wypraszam sobie żebyś tak o sobie myślal. Doceń swoje zalety, znajdź je(z góry mówię, że na bank masz ich sporo) i skupiaj się na nich. Jak masz takie zalety to nie możesz tak siebie oceniać. Myśl na tej zasadzie. I doceniaj siebie za drobne sukcesy, przecież ciągle idziesz do przodu, więc każdy taki krok to Twój maly sukces. A obrzydliwym gościem nie jesteś na pewno.

Co do tej dziewczyny, jestem za tym c napisal Piotrek- i wrzucę jeszcze swoje 4 grosze- nie musi od razu wyjść z tego coś więcej, może warto poprostu sobie z nią milo pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaarek

 

Pozwolisz, że siebie zacytuję:

 

jacy to my jesteśmy głupi to sobie zimą następną pojęczymy, na razie szaleć i wyrywać i głupieć ile wlezie!

 

Nie zaszkodzi, jak zrani to trudno, co Ty jutro umierasz?

Bedziesz miał więcej doświadczenia, a to jest krok do przodu, jej nic się nie stanie, Tobie pomoże, bo w życiu się nie zabierzesz za delikatne sprawy.

 

>

 

A niska samoocena przechodzi na rzeczywistość. To po co niska? DAREK! JESTES WYJATKOWY! DAREK!

 

Więc rób jak uważasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moja kuzyka odjechala z synkiem do siebie do domku. bylo super, przyjechala do nas na kilka dni, nie widzielismy sie prawie rok czasu, uwielbiamy sie. teraz znowu jestem sama..siedze w domu przy kompie, rodzice na dole, cisza jak zwykle, nic sie nie dzieje a ja dostaje dola. nie mam zadnych przyjaciol, zaczyna mnie wk**wiac moj zwiazek na odleglosc taki ze pogadamy sobie dzis 2 godzinki na skypie i co ja z tego mam? tak od roku... a zobaczymy sie dop. w sierpniu. ale mam dola chyba zaraz kupie sobie znow mojego najlepszego frienda czyli piwko. przynajmniej dzien szybciej zejdzie. sorry za te smuty ale musialam gdzies napisac, mam strasznego dola i wiem ze dlugo z niego nie wyjde, do czasu jak wreszcie bedzie znowu kolo mnie chaos "prawdziwej rodziny" albo dopoki zobacze wreszcie ta osobe ktora kocham a ktorej wcale nie mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku**a chce mi sie wrzeszczec!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!! ;)

Dzisiaj po raz kolejny uświadomiłem sobie że jestem ch.olernie głupim człowiekiem....na niemieckim mialem stworzyć dialog na temat zakupu ubrania w sklepie....pomyślałem,że wszystkie słowka znam to zrobie te zadanie ale...kiedy zacząłem pisać....to nie wiedzialem co sie robi w takim sklepie o co sie pyta itd,..przecież każdy dorosły człowiek wie co trzeba powiedzieć dokładnie w sklepie z ubraniami a ja nie wiem i cała grupa zrobiła zadanie oprócz Darka...

Wracając do wątku poprzedniego...

 

 

Doceń swoje zalety, znajdź je(z góry mówię, że na bank masz ich sporo) i skupiaj się na nich. Jak masz takie zalety to nie możesz tak siebie oceniać. Myśl na tej zasadzie. I doceniaj siebie za drobne sukcesy, przecież ciągle idziesz do przodu, więc każdy taki krok to Twój maly sukces. A obrzydliwym gościem nie jesteś na pewno.

Co do tej dziewczyny, jestem za tym c napisal Piotrek- i wrzucę jeszcze swoje 4 grosze- nie musi od razu wyjść z tego coś więcej, może warto poprostu sobie z nią milo pogadać?

Na siłe już probuje znależć swoje zalety ale znajduje same wady,naprawde robie to na siłęSzukam chociaż swojej jednej zalety,jednej...

znalazłem jedną w czasie pisania tego posta...jestem wrażliwy...ale to też może być wadą :cry:

 

Co do tej dziewczyny, jestem za tym c napisal Piotrek- i wrzucę jeszcze swoje 4 grosze- nie musi od razu wyjść z tego coś więcej, może warto poprostu sobie z nią milo pogadać?

gadam z nią ale na zasadzie wymiany paru słów,bo nie moge się przełamać,..po prostu kiedy zaczynam z nią gadać, to wszystko we mnie zaczyna wariować,przyśpieszony rytm serca,ten ch.olerny brak pomyslu na pociągnięcie rozmowy,czuje jakby wszystko się we mnie gotowało...

Kurcze boje się że ona albo ktoś z mojej grupy przegląda ten temat..boje się że jedna osoba z mojej dalszej rodziny może przeglądaćto forum...kurcze.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ale ja już nie pierwszy raz robię coś tak glupiego... Bez komentarza poprostu... Czasem jestem beznadziejna do bólu. Ale nie lamię się tym, dzisiaj udalo mi się dużo osiągnąć.

Na siłe już probuje znależć swoje zalety ale znajduje same wady,naprawde robie to na siłęSzukam chociaż swojej jednej zalety,jednej...

znalazłem jedną w czasie pisania tego posta...jestem wrażliwy...ale to też może być wadą

Darek chyba przesadzasz z tym brakiem zalet, a może jest tak, że one w Tobie są ale Ty przez taki stosunek do siebie nie pozwalasz im się rozwinąć? Odnośnie wrażliwosci ona wadą nie jest, ale przewrażliwienie owszem jest.

 

Jest mi ciężko zrobić ważny krok, chyba się poprostu boję i mam w sobie za dużo wątpliwości. Ale mnie to męczy już tyle czasu i wiem, że muszę się wreszcie przemóc. Chcę to mieć już za sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek... to ja też cholernie głupi... bo raz tak samo miałem - na niemcu też :P

ale to też może być wadą

a może Ty większość zalet na wady poprzerabiałeś?

Ale nie lamię się tym, dzisiaj udalo mi się dużo osiągnąć.

No i świetnie :D myśl o pozytywach a nie negatywach

Ewa - wytrzymasz :) przeczekaj ten okres - potem będzie tylko lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek- co do postów. Może zmień nick, ewentualnie- nie po imieniu. Nikt sie nie kapnie.

 

.po prostu kiedy zaczynam z nią gadać, to wszystko we mnie zaczyna wariować,przyśpieszony rytm serca,ten ch.olerny brak pomyslu na pociągnięcie rozmowy,czuje jakby wszystko się we mnie gotowało...

 

Znam to ja i cała reszta zakochanych ;)

Normalka.

 

 

I Ty jesteś obiektywny? Czyimi Ty oczami patrzysz? Innych ludzi? Kto tu najważniejszy?????????? KTO????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nienajgorzej... Oglądałam z tatą "Czterech pancernych i psa", taki pogodny serial, byłam w kościele, na solarium i nawet zaczęłam pisać pracę, której nie tknęłam przez cały długi weekend.

 

Ale niestety zaczęłam truć moimi problemami znajomego na gg, którego bardzo lubię, ale zwkle robi mi się smutno, jak z nim rozmawiam. Oczywiście musiałam dzisiaj jeszcze swoje odpłakać... no i od wczoraj śpię z mamą. Stwierdziłam, że to chyba lepsze niż spanie z pluszakiem, skoro są w domu żywi ludzie. A pokój mam od wschodu, za wcześnie robi się jasno, więc fajnie sobie odmienić i iść do drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amy lee ja tez spalam z mama w okresie moich najwiekszych lękow. najgorsze ze nawet to nie pozwalalo mi spac spokojnie i nawet jak mama mnie przytulila i opowiadala bajki !!!!!!!!!!!!!! i tak nic nie pomagalo jak mialam miec atak to i tak go mialam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×