Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, moi rodzice maja niedaleko morza dzialke i w tamtym roku murowany domek zaczeli stawiac. tak sobie pomyslalam, ze moze by sie udalo kiedys jakas impreze tam urzadzic. dzialka duza wiec mogloby byc ciekawie. Daleko masz do Gdanska?

 

U mnie szaro, okropnie, ale nie poddaje sie i dzis musze sie troche rozruszac. Juz zmiotlam schody.

 

Mad_Scientist, o kuzwa...4 lata. Nie miesci mi sie to w glowie.

Na ktora godzine? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu grad pada. :evil:

 

No i się dowiedziałem, że też w obrębie obiektu obowiązuje zakaz spożywania i pozostawania pod wpływem alkoholu, lubią się też wieczorem przelecieć z alkomatem po pokojach, i innych środków psychoaktywnych, zakaz stosowania agresji fizycznej i psychicznej, zakaz seksu i wchodzenia w związki.

 

-- 31 mar 2012, 13:19 --

 

jasaw, Ja już miałem tyle konsultacji u tylu lekarzy i tyle diagnoz, że chyba wyczerpałem specjalistów w województwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, to chyba jak we wszystkich osrodkach. Zakaz uprawiania seksu i spozywania alkoholu. W koncu to nie burdel :P

 

-- 31 mar 2012, 12:29 --

 

Bellatrix, dzisiaj beda albo frytki, albo pieczone ziemniaczki-zapytam mamy co woli, a do tego piers z kurczaka w sosie smietanowym i salata z pomidorkiem.

A Ty juz po czy przed? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, też mam dzisiaj ból kręgosłupa dość silny..to ciekawe, czy to aura sprzyja takim dolegliwościom...???

 

 

Mad_Scientist, a zmiana województwa nie wchodzi w grę??? Nie mam za bardzo orientacji w tym temacie, ale może chociaż jedna wizyta prywatna u jakiegoś naprawdę dobrego specjalisty...co sądzisz??? Nawet mogłabym zorientować się w tej sprawie, poszukałabym, podzwoniłabym /mieszkam w W-wie/...jeśli tylko mogłoby Ci to pomóc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, jak ja bym Ci robila to bys miala. Lubie pichcic, ale tylko wtedy gdy mam dla kogo.

 

jasaw, wydaje mi sie, ze tak. Moja mama co jakis czas ma takie silne bole, ogolnie nie powinna dzwigac, a dzis dosyc ciezka torbe tachala. Koniecznoscia sa dla niej zastrzyki, a na dodatek ma problemy z zylakami :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, z nami kasiu nie ma sie czego bac, nie gryziemy, obiecuje! Zreszta gdy tylko bedziesz sie czula niekomfortowo to mozesz po prostu "wyjsc". Zaczniesz mowic gdy poczujesz, ze to odpowiedni moment . :smile: W zasadzie gadamy o wszystkim i o niczym, wiecej zartu i smiechu, wiec mozna powiedziec, ze to taka terapia smiechem :P

 

Abbey, jak zakupy? kupilas cos? Swoja droga niezla pogode sobie wybralas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a ja nie potrafię się śmiać ani żartować :why: drętwa jestem i nudna :roll:

 

Abbey, jak zakupy? kupilas cos? Swoja droga niezla pogode sobie wybralas...

prawda,pogoda zajebista przed chwilą u mnie śniegiem sypnęło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem drętwa i nudna, po prostu pobyłam trochę duchem :lol:

 

kupiłam sobie coś, aż szok! No i wreszcie znalazłam jakąś koszulę, a wedle tradycji dokupiłam koszulki. Jedną z napisem 'race fan', hjehje!

 

-- 31 mar 2012, 14:57 --

 

Kochana noooo, uważaj na siebie :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×