Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, Dziś? średnio,smutno nie, nazwałbym to raczej zgorzknieniem, zobojętnieniem, coś z rodzaju "wiem że i tak będzie do dupy".

Ale dzień znośny jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wam mam problem, przed chwilka nie chcący rozcięciem sobie palca, nie za fajnie to wygląda, orientuje sie ktoś ile może kosztować mnie wizyta na pogotowiu i ewentualne szycie tego? nie jestem ubezpieczony i nie wiem co robić kurwa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opisz mniej więcej ranę jak dluga i głęboka...bo to w dużej mierze zależy ile i jakie szwy założy lekarz,z tego co wiem różnie się płaci

 

-- 31 mar 2012, 01:18 --

 

Na pewno zabulisz za konsultację chirurgiczną,licz tak do 100,za jakieś znieczulenia tak do 50.Szycie małej rany tak 2-3 zł tak do 50,60 zł powinno kosztować,a powyżej 3 no to już możesz z 100 zl zabulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może panikuje(pewni tak) ale tak z 1 cm to ma i jest szeroka na 3-4 mm, może spuchnięta bo się metalową puszką skaleczyłem, trochę tej krwi mi leciało ale już jest ok, najbardziej mnie martwi to ze jest taka szeroka ta rana i skóra się ze sobą nie styka ;(

 

P.s. mogę to popsikać dezodorantem jak nie mam żadnej wody utlenionej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twój opis,doradziłabym ci: najpierw oczyść wodą utlenioną,zrób opatrunek jedną jałową gazą i owiń bandażem.Możesz też dać rękę powyżej poziomu serca,tzn.trzymać ją w górze i podeprzeć sobie drugą ręką.I trzymaj tak trochę dłużej.Powinno przestać krwawić.A ja nie,to wtedy jedź.I spróbuj trochę uspokoić

 

-- 31 mar 2012, 01:34 --

 

Hmn...nie za bardzo,lepszy byłby spirytus salicylowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrociłam...

BeGood, nie panikuj, z tego co piszesz wyglada na to ze przezyjesz..

nie masz wody utlenionej polej to jakims alkoholem bo dezodorant to raczej zły pomysl a jak nie masz i tego i tego to wymyj to woda i zrob opatrunek, do jutra ci przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×