Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Locust,

ale co za skomplikowane ba sie we śnie czy orgia bo nie doprecyzowałes i teraz jestem w kropce , orgia moze i byc za somplikowana ,ale zmora senna sama dopada i na dodatek badziewie zlosliwe jest i puścić nie chce , więc jak zaczniesz sie bać w nocy to Ci zostanie , chyba ze jakas baba-jaga odprawi egzorcyzmy, względnie ksiadz podobno na kazdej parafii teraz jest bo zmora senna s ie bardzo nasiliła w naszym zmechanizowanym świecie

pustkaa,

ech dobranoc

petruszka30,

a co kaczorki były lepsze , tez je lublju bardzo, jeszcze wrócę do nich ,ale ten awatar też zabawkowo-bajkowy taka moja przypadłość fantasy i księżniczki , ta czarnula fajna była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust,

nie doczytałes też musiałbyś sie cofnąc o strone do tyłu to byś wiedział jaką orgię, no wiesz normalną

orgia to orgia w koncu :P;)

petruszka30,

ale doneń tego niebieskiego motylka, ponizej tych rózowych kwiatków,to jest dopiero awatar Cameron ze swoim się chowa, ale ten rów maryjiański to zrobił wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we dwójkę to perwersyjny seks , orgia od 3 osób, a orgia nienormalna to perwersyjny seks w kilkanaście osób, robi sie niebezpiecznie w tej rozmowie

 

-- 30 mar 2012, 03:34 --

 

petruszka30,

branoc Marta

osobiscie preferuje duety damsko -meskie czyli nie orgie jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust,

no kajdanki, jakies zabaweczki itp. wstydze sie tak publ :oops::oops::oops: icznie

zachowania wykraczające poza normę społeczną w pewnej dziedzinie, zwłaszcza w dziedzinie seksualnej: Uznanie czegoś za perwersję jest sprawą niezwykle względną. Przy rygorystycznym podejściu do seksu są perwersją wszelkie śmielsze pieszczoty, które nie służą prokreacji. Przy podejściu liberalnym nie są perwersją żadne formy kontaktów seksualnych między dorosłymi ludźmi, które sprawiają im przyjemność.

od łac. perversio ‘przekręcenie’

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że mam napisać Ci napisać PS to pewnie liczysz na coś ostrego :D

Mnie nigdy nie kręciły baty i kajdanki, ale rozumiem że to jakiś przejaw dominacji i niektórzy lubią skrępowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust,

czy ja wiem czy a cos ostrego , raczej cos czego nie chcesz tak publicznie pisać,ale może być i ostre, ja wiem ja to raczej traktuje jako zabawki takie coś trochę jak klocki dla dzieci takie do zabawy niz do dominacji, co by ciekawiej było, bo uważam ze seksem mozna sie tak pobawić zeby się nie nudzić i oczywiście jest to wynik bliskości i więzi pewnej a czym lepiej się kogoś zna tym na więcej mozna sobie pozwolic w tej kwestii, to znaczy wiem ,że wielu ludzi tak nie ma z tą bliskościa ,ale ja tak mam i tyla, natomiast nie lubię chamstwa szczególnie w seksie,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust,

spoko,bo to wszystko jest takie ech , piekne i skomplikowane jednocześnie

mam nadzieje,że mnie nie opierdzieli admin żaden za te panią z łancuchem, nawyżej usuną pania , nie mnie :roll::lol:

 

-- 30 mar 2012, 04:02 --

 

chyba wezme połowe zolsany jednak bo dalej nie mogę zasnąc :bezradny: idę tabsa przekroić sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust,

no nieładnie tak prowokowac publicznie prowokatorze :P , dawaj PW :tel2: ,

wzięłam połowe tabletki czyli 0,5 zolpiku, usunąc mozna tylko na początku chyba a później juz sie nie da , tylko przez prewień czas jest usuń, nie spoko az tak to sie znowu nie boję, tak troszke tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×