Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Tahela,

Dzięki, postaram się ,,wciągać w tekst". Za łatwe to nie jest, szczególnie na polskim w mojej humanistyczno-społecznej klasie licealnej, jak dumnie brzmi, prawda ? ;) Nie mogę się skoncentrować, taki oto nerwicowy objaw dręczy mnie i dręczy ! W gimnazjum mogłem pisać pisać pisać...i tak bez końca. Nerwico, nie pozbawiaj mnie weny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak jak wiekszosci z wypowiedzi,ktore czytalam w tym temacie forum dało nadzieje. Codziennie czytam Wasze posty,komentarze i utwierdzam się codziennie na nowo,ze to nie rak czy inne 'cholerstwo' tylko wlasnie nerwica ;)

Pozdrawiam i zycze Wam wszystkim i sobie wytrwalosci w walce z chorobą !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość, obiektywizm, możliwość spojrzenia na moją sytuację z innej strony niż "no co ty", "przesadzasz", "wyjdź z domu i tyle". Są ludzie, dla których przeczytanie mojego posta nie jest stratą czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie, że nie jestem najbardziej pojebanym człowiekiem tego świata, tylko że mam problemy, z którymi staram się walczyć.

 

Można się tutaj wyżalić i... rzucić w wirtualną przestrzeń trochę swoich myśli i uczuć, z którymi czasami tak trudno się z kimkolwiek (jeśli się ma z kim) podzielić.

 

Poczucie, że pomimo wszystko nie jest się samemu w takie wieczory jak dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero tutaj uświadomiłam sobie, jak bardzo mam zryte poczucie własnej wartości i jak żmudne będzie odbudowanie zdrowego wizerunku siebie, zamiast dwóch ekstremalnych biegunów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje mi coś, co powoduje, że jeszcze chce tu wracać, ale mam dziwne poczucie, że mam inne problemy niż wszyscy,bardziej błahe i chyba niepotrzebnie się nad nimi roztkliwiam.

Może czas pogodzić się ze wszystkim i nie utrudniać sobie życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×