Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, faktycznie mysle, ze Twoja obecność w takiej chwili jest wskazana. Mlody będzie się czuł bezpieczniej,będzie miał zainteresowanie w każdej chwili będzie miał możliwość wygadania.

masz rację. Taki ośrodek to szybsza szansa na wyjście. Oby jak najszybciej pozałatwiać jednak pewnie rozumiesz, że małe obawy są.

 

-- 29 mar 2012, 12:34 --

 

petruszka30, może wina?

 

Mad_Scientist, jak można spać do południa? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Psycholog powiedziała, że terapia raz w tyg to dla mnie za mało

 

No to Cię nieźle wrobili, wpadłaś jak śliwka w kompot. Ale to i tak nie najgorzej, znam osoby, którym zalecono terapię 5x w tygodniu. W trybie indywidualnym jest to chyba niemożliwe do zrealizowania, prywatnie ze względu na koszty, na NFZ ze względu na limity. Wiięc pozostaje oddział dzienny albo pobyt całodobowy.

 

-- 29 mar 2012, 13:36 --

 

Mad_Scientist, jak można spać do południa?

 

Można, można, to i tak nie mój rekord. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, dziekuje :P ale jak jeszcze ktos dorzuci tiramissu he :P

ciekawe kiedy i czy bedzie mozna klinkac na jakies zdj i oto ono po 3 sek stanie sie rzeczywistoscia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a co Ci jest (jeśli można spytać)

 

ja mam jakiś taki nijaki dzień...

 

Bellatrix, brat potrzebuje czasu, na pewno musi sam ochłonąć, może nie do końca rozumie co się dzieje, może lepiej robić wszystko inne i na razie o tym nie rozmawiać z nim i robić coś co lubi, na pewno ciężko pomóc i rozweselić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, sama nie wiem. Nie mam diagnozy, wiem że ciężko mi się żyje w moim obecnym społeczeństwie. Mam lęki i najlepiej się czuje wśród osób, które przeżywają podobnie jak ja. Poza tym chciałabym zrozumieć siebie, mam mnóstwo negatywnych emocji w sobie. Ciężko mi się rozmawia z Panią Psycholog. Myślę, że taki wyjazd byłby dobrym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×