Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter, z czystym sumieniem polecam ci pania Mariole Piotrowicz. Przyjmuje na Rozbrat. Potrafi sprawić, że wreszcie znajduje się w sobie energie i jakoś tak lepiej się patrzy na świat. I z doświadczenia wiem, że nie jest tylko potakiwaczem. Wiec warto zadzwonić nr 609995533.

 

strona gabinetu jest nowa, wiec podam linka - moze sie przyda. www.kucewiczpiotrowicz.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

jesteśmy to po to aby pomagać.

 

Co oferujemy?

 

Terapia Uzależnień

Nadużywasz leków, narkotyków lub alkoholu? Czujesz, że jesteś od nich uzależniony, wiesz że każdy kolejny raz wpływa na Ciebie źle, ale nie potrafisz się mu oprzeć?

 

Zażywając środki odurzające masz coraz większe problemy w życiu osobistym i społecznym? Wpływają one na efektywność Twojej pracy, przez co rujnują karierę i życie zawodowe zamykając perspektywy?

 

Aby poradzić sobie z różnymi trudnościami i sytuacjami życiowymi uciekasz się do środków zmieniających świadomość i samopoczucie? Zwalczasz nimi smutek, lęk i poczucie samotności?

 

Obawiasz się, że powyższe problemy są udziałem ukochanej osoby, członka rodziny lub przyjaciela?

Jeżeli choć jedna z wymienionych sytuacji nie jest Ci obca to wiedz, że możemy Ci pomóc!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem gdzie o to zapytać, więc wrzucam tutaj. Najwyżej moderator niech przeniesie mój post :P

Próbuję się w końcu zmobilizować i pójść do psychiatry. Nie byłam od lat, internista przepisuje mi leki, które działają, ale wiem, że dopóki nie poradzę sobie z pewnymi rzeczami z mojego życia, to lęki tylko wyciszą to wszystko, a ja już nie mogę tak żyć. Wstrzymywałam się z decyzją pójścia do psychiatry, bo szukałam mieszkania do kupienia, i wolałam najpierw je znaleźć, żeby potem nie mieć lekarza po drugiej stronie miasta. Przeprowadzam się na Bemowo (mowa o Warszawie). Niedaleko mnie jest kilka poradni psychiatrycznych, ale w internecie mało jest opinii o lekarzach, którzy tu pracują. Czy ktoś kojarzy, albo wie coś na temat takich lekarzy jak:

 

Małgorzata Kobiela

Zdzisław Gabryjończyk

Agnieszka Szlachcińska

Paweł Miszczak

Marcin Kamiński ?

 

Wszyscy przyjmują w Poradni Zdrowia Psychicznego ul. Wrocławska 19, Warszawa.

Mam tą poradnie najbliżej przyszłego miejsca zamieszkania i w pierwszej kolejności chcę tutaj sprawdzić, czy jest jakiś lekarz godny uwagi. Podobno Paweł Miszczak jest ok, ale mam nadzieję, że ktoś może ma jeszcze jakieś opinie o powyższych lekarzach?

 

Będę wdzięczna za ewentualne wskazówki.

Chyba, że kogoś jeszcze państwowo możecie polecić na bemowie? W poradni w Wojskowej Akademii Technicznej jest poradnia psychiatryczna i leczenia nerwic, ale nie słyszałam jeszcze nic dobrego o tamtych lekarzach. Help, bo nie chcę iść do krzywdziciela :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 26, 27 i 28 marca zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszych terapeutek oraz doradcy zawodowego.

Są to jednorazowe 40 minutowe bezpłatne konsultacje, na których możesz podjąć decyzję o dalszej terapii.

 

Zapraszamy!!!

 

ul. Słoneczna 36, Warszawa (Mokotów)

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 960 462, 22 646 60 10

lub na maila: biuro@pracowniapb.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnia Psychoterapii Indywidualnej i Rodzinnej ogłasza nabór do grupy terapeutycznej dla osób z problemami związanymi ze szkodliwym używaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i kwalifikacje do grupy terapeutycznej oraz preferencyjne warunki cenowe udziału w terapii grupowej.

 

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

 

• Jesteś zaniepokojony sposobem lub skutkami używania alkoholu lub innych środków psychoaktywnych

• czujesz się bezradny wobec problemów, z którymi się zmagasz

• czujesz smutek i beznadzieję

• twoi bliscy są zaniepokojeni twoim sposobem funkcjonowania

• czujesz się samotny i nie rozumiany

Zgłoś się do prowadzonej przez nas grupy.

 

Używanie alkoholu lub środków psychoaktywnych w sytuacjach stresu, nierozwiązanych problemów życiowych: osobistych, rodzinnych, zawodowych – często pogłębia już istniejące problemy i stwarza następne. Warto swoje sprawy prowadzić w konstruktywny i efektywny sposób bez korzystania z chemicznego wspomagania.

 

Terapia, w prowadzonej przez fachowy zespół terapeutyczny grupie zapewni:

 

• uzyskanie profesjonalnego wsparcia

• wsparcie innych członków grupy borykających się z podobnymi problemami

• zdystansowaną i konkretną wiedzę dotyczącą przyczyny problemów

• wiedzę na temat konstruktywnych sposobów rozwiązywania problemów

• dostosowany do twoich możliwości plan rozwiązywania twoich problemów

• wiedzę na temat charakteru twojego sposobu używania alkoholu

 

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość. Liczba osób w grupie 6-10. Grupa prowadzona będzie przez 2 terapeutów – osoby doświadczone w prowadzeniu terapii i terapii uzależnień. Kwalifikacja do grupy odbywać się będzie poprzez indywidualne konsultacje.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: fundacja@fundacja-first.com

Więcej informacji na temat grup terapeutycznych można uzyskać pod numerem telefonu: +48 507 029 507

 

Dla zainteresowanych zapewniamy możliwość podjęcia terapii indywidualnej lub rodzinnej.

Dla osób bliskich, współuzależnionych (partnerów, małżonków dzieci)proponujemy program edukacyjno – terapeutyczny, umożliwiający bliższe poznanie choroby i znalezienie sposobu jak radzić sobie z uzależnionym, jak odnaleźć równowagę psychiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić w Warszawie ośrodek Polana. www.osrodekpolana.pl

Bardzo mi się tam podoba. Mają wspaniałe podejście do każdego człowieka, specjaliści są bardzo dobrzy i godni zaufania. Wspaniałe miejsce, gdzie naprawdę można dojść do równowagi psychicznej i uporać się z problemami.

Ośrodek Polana

Poniedziałek - Piątek: 10 - 20

tel.: (022) 825 00 45

ul. Banderii 4/179 Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczyłam się w Polanie 2 lata :) Faktycznie też polecam też ośrodek. Kasia psychiatra jest bardzo fajna, i polecam z terapeutów Krzyśka, Agatę i oczywiście Zosię. Jeżeli jeszcze tam pracują. Ja leczyłam się kilka lat temu jeszcze jak byli na Oleandrów. Mają świetną terapię uzależnień.

 

tylko to ośrodek prywatny, teraz by mnie nie było już stać na terapie u nich :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda - płatne

Szanowni Państwo,

 

Przesyłamy informacje i zapraszamy na najbliższe warsztaty organizowane przez WCP:

 

1. Pokochać siebie - o poczuciu własnej wartości, 17-18.03 - ostatnie wolne miejsca

 

2. Droga do bliskości - tworzenie udanych związków, 21-22.IV

 

3. Budowanie poczucia własnej wartości, 28-29.IV

 

4. Nie dam się stresowi, 28-29.IV

 

5. Trening asertywności, 12-13.V

 

 

Przypominamy też, że prowadzimy stały nabór na grupy DDA/DDD oraz grupę "Terapia lęku".

 

Zgłoszenia na warsztaty i grupy przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

 

Aktualne informacje o naszej ofercie znajdą Państwo zawsze na naszej stronie http://www.centrumpsychologiczne.waw.pl, chętnie też udzielimy informacji telefonicznie: 22 827 33 33.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

_____________________

Pozdrawiam,

Justyna Podlewska

 

Warszawskie Centrum Psychologiczne

ul. Smolna 34/13, Warszawa

tel. 22 827 33 33 lub 512 566 939

http://www.centrumpsychologiczne.waw.pl

info@centrumpsychologiczne.waw.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest skierowana do tych z Państwa, którzy rozwodzą się, bądź rozstają z partnerem, z którym mają dziecko i chcieliby pomóc sobie i dziecku/dzieciom przejść przez ten trudny czas i ograniczyć negatywne skutki, jakie tak duży stres i negatywne emocje mogą wywierać.

W Komitecie Ochrony Praw Dziecka organizowana jest grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym. W trakcie jej trwania będzie można zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, które pozwolą postępować z byłym partnerem i z dziećmi w tym trudnym czasie tak, aby zminimalizować negatywny wpływ, jaki wywiera rozwód na rodzica i dzieci.

Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.30 – 20.00, w okresie od 22 marca do 21 czerwca 2012 roku.

Grupa zaczyna się już niedługo, a warunkiem koniecznym do uczestnictwa jest odbycie konsultacji i z prowadzącym, zatem zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt pod numerem telefonu: (0-22) 626-94-19.

Więcej informacji na stronie internetowej Komitetu lub pod podanym numerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników

wypadków komunikacyjnych w ramach programu „Trakt” pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku. Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).

 

W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski – Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.

Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl

Z wyrazami szacunku, Zespół programu „Trakt 2" www.wypadki-drogowe.pl tel 509127858

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem lekarzem psychiatrą, korzystając z okazji chciałem przedstawić ofertę naszego Szpitala.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medox

Klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń snu

Zajmujemy się głównie diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń:

- uzależnienia, pełna oferta od detoksykacji(alkohol, BZD, leki uspokajajace i nasenne, przeciwbólowe, narkotyki) poprzez psychoterapię do leczenia farmakologicznego(Naltrexon, Campral)

- zaburzenia nastroju: depresje o różnej etiologii(CHAJ, CHAD, po-udarowe, reaktywne i inne), dystymie, manie, zespoły apatyczno - abuliczne główne metody leczenia to farmakoterapia, leczenie światłem, psychoterapia

- zaburzenia psychotyczne praktycznie wszystkie

- zaburzenia lękowe(dawne "nerwice") przyjmujemy praktycznie tylko bardzo nasilone zespoły, bardzo zaburzające funkcjonowanie, np. napady paniki, nasilone OCD(obsesyjno-kompulsywne)

- oraz zespoły zaburzeń funkcji poznawczych, głównie pobyty diagnostyczne, często jedniodniowe hospitalizacje

Kadra Szpitala to: psychiatrzy, psycholodzy, specjaliści psychoterapii uzależnień, dietetycy, rehabilitanci.

Klinika dyskretnie położona pod Warszawą, kameralna, dysponuje 21 łóżkami.

Pełna oferta diagnostyczna: badania obrazowe(CT, MRI i inne), wszechstronne badania laboratoryjne(w tym hormonalne), badania poziomu leków w surowicy, inne podstawowe badania(Rtg, USG, EKG i inne)

Diagnoza psychiatryczna i psychologiczna

Pełna oferta Szpitala na stronie http://medox.org.pl

Konsultacje abulatoryjne również w Warszawie, szczegóły http://psychiatra-gabinet.pl

Kontakt:

 

NZOZ MEDOX

05-180 Pomiechówek

Nowy Modlin 43

info@medox.org.pl

22/ 785 58 62

+48 781 66 50 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo! Mam przyjemność poinformować Państwa o powstającej właśnie w Warszawie grupie terapeutycznej z elementami psychoedukacji dla osób z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z prowadzącą grupę: p. Katarzyną Kucewicz: kk@kucewiczpiotrowicz.pl

Więcej o grupie można poczytać klikając na: http://www.kucewiczpiotrowicz.pl/poradnik-slowniczek/grupa-terapeutyczna-dla-osob-z-choroba-afektywna-dwubiegunowa/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników

wypadków komunikacyjnych w ramach programu „Trakt” pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym

na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w

ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku.

Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem,

nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).

W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej

przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez

Uniwersytet Warszawski – Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.

Szczegóły programu na http://www.wypadki‐drogowe.pl.

Z wyrazami szacunku,

Zespół programu „Trakt 2"

http://www.wypadki‐drogowe.pl

tel 509127858

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×