Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ohayo :)


Hiluluk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem Mateusz i mam 19 lat. Prawdopodobnie choruję na nerwicę żołądka. Wpadłem na te forum w poszukiwaniu info i porozmawianiu z ludźmi, którzy są w podobnej sytuacji i rozumieją, że czasami psychika może nam płatać figle ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest tak fajnie z ludźmi z po za tematu, którzy przeważnie nie rozumieją tego zjawiska. Swoją drogą, witam ciebie również :)

co racja to racja.. tak jest w moim przypadku - nie mogę liczyć na pomoc rodziców, bo nie zainteresowali się moim problemem i nie wykazują żadnej chęci ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnia leczenia nerwic, hmm. Mnie czeka 28 maja wizyta u psychiatry i szczerze? Liczę na to,że dostanę jakieś leki,które mnie wyswobodzą z tej przeklętej męczarni. Chwilami mam ochotę zabić to coś co tak mnie męczy.. Od czwartku czuję się powoli tak jakbym umierała,dosłownie.. mam "atak" mojej prawdopodobnej nerwicy i koniec. Nie mogę wstać z łóżka, nie mogę podnosić rąk ( wiem,że chwilami objawy są podobne do depresji,ale kto wie może i ją mam..) a w domu zamiast spokoju dostaję kolejną wielką dawkę emocji,które tylko pogarszają mój stan. Aktualnie jestem na etapie brania Hydroxyzinum,które przepisał mi lekarz rodzinny, ale jakoś słabo pomagają, bo nadal sobie powoli umieram -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wcinałem Hydroxyzinum. Obecnie mam 1 paczkę. Średnio oceniam ten lek. Ale biorę doraźnie i w małych dawkach. Ostatnio przed próbną maturą z angielskiego wziąłem i nie było tak źle. Nie wymiotowałem i poszło mi dobrze (96%) :)

Pokładam nadzieję w tej poradni. Jak furtka będzie otwarta to skorzystam. Nie będzie łatwo ale nie należę do szybko poddających się.

Nivia, trzymaj się. Wierzę, że będzie lepiej i dziękuję wszystkim za powitanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja mam niestety gorzej. Ostatnio na lekcji tak trzęsły mi się ręce jakbym miała delirkę,że aż mi się głupio zrobiło i ręce chowałam. Najgorsze są jednak uderzenia serca. Co do Hydroxyzinum przestaję być taka przekonana, lekarz zalecił mi 2 tabletki na noc,ale coś mnie muli cały dzień, dzisiaj nie wezmę leków i zobaczę, czy jutro będzie lepiej, aczkolwiek i tak robię sobie wolne. Nadal marne samopoczucie daje o sobie znać ;/

 

Mateusz to najważniejsze żeby być optymistą ! :) No a próbnej matury to pozazdrościć :P ja się zastanawiam czy w ogóle ją zdam dzięki mojej nerwicy ( mam tak,że jak mnie łapie to zapominam to co przed chwilą powiedziałam i muszę wytężać porządnie umysł,aby sobie cokolwiek przypomnieć,a zajmuje to kilka minut ;/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, masz czas do matury więc są szanse duże na wyleczenie się do tego czasu. Ja mam ten minus, że matura za ~miesiąc a ja ani leczony nie jestem. Będę musiał zacisnąć zęby i przejść przez maturę o własnych siłach i dać z siebie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc nerwica żołądek da sie z tym zyc co najwyzej czasem się cżłowiek skręca i wtedy nic nie mozna zrobić trzeba czekac aż minie , jak sobie przypomne licealne czasy to czasem i 10 osób stało i czekało az mi przejdzie jeśli było mocno jesli słabiej to sżłam dalej i tak jest do tej pory ,chociaż kiedyś czesciej chyba ,ale czy mocniej to chyba juz nie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc nerwica żołądek da sie z tym zyc co najwyzej czasem się cżłowiek skręca i wtedy nic nie mozna zrobić trzeba czekac aż minie , jak sobie przypomne licealne czasy to czasem i 10 osób stało i czekało az mi przejdzie jeśli było mocno jesli słabiej to sżłam dalej i tak jest do tej pory ,chociaż kiedyś czesciej chyba ,ale czy mocniej to chyba juz nie niestety.

A nie leczyłaś się?

 

Mateusz na pewno dasz radę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj. Nerwica natręctw pozdrawia nerwicę żołądka :P |Do abordażu!| Tylko jeszcze się zastanowię...

Ja mam ten minus, że matura za ~miesiąc a ja ani leczony nie jestem. Będę musiał zacisnąć zęby i przejść przez maturę o własnych siłach i dać z siebie wszystko

Może zgłoś się do psychiatry to przepisze Ci coś doraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×