Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że mój ojciec nagle ni z dupy pyta się mnie co się ze mną dzieje, czy jestem chora (wczas!), ja na to że wiadomo, że jestem, a on na to że każdy jest chory. Pogadane.. i później co się dziwić, że dewaluuję swoje problemy i siebie jak słyszę albo coś takiego, albo od matki, że wymyślam :evil: A poza tym wkurzył mnie samym tym pytaniem; niech może zacznie najpierw od zmiany swego zachowania :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama :evil: mam nie iść do pracy tylko nią się opiekować :evil: to niech mi płaci,a nie zabiera całą moją rentę (1200zł) i mam się prosić o każde 10 zł.Mam 28 lat a nie 5. :evil: Wściekłości wysłałam maila w odpowiedzi na ogłoszenie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że znowu burżuazja wyjeżdża do egiptu czy innego tam kraju bez względu na obowiązki, a ja muszę zapier*alać czy to w chorobie, czy w czasie okresu, gdzie po prostu umieram i nie mogę się ruszać :evil: Mam 100% frekwencji w okresie całego gimnazjum :evil:

 

-- 28 mar 2012, 15:58 --

 

I że ciągle słyszę 'wstyd mi takiej córki' :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, mi ciągle dogadują jak wszystkim "wstyd za mnie". przywykłam... może dlatego, że słyszałam z ich ust nieraz ciekawsze wiązanki.

 

a mnie wkurza moja bezradność chorobowa. od ponad godziny czuję zapach rzygów, takich świeżo zwymiotowanych i tak intensywnie, jakby leżały i rozkładały się pod moim biurkiem. już nawet szorowałam blat i podłogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielonawitolda, wiesz, po tym, jak dowiedziałam się, że się puszczam, lepiej byłoby mnie wyskrobać, :blabla:, najmniejsza krytyka w moją stronę mnie boli.

Tym bardziej, że dzisiaj były zebrania, a moje wyniki są, nieskromnie mówiąc, bardzo zadowalające.

No ale nie, takie dziecko jak ja to wstyd :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, co robie , a bardziej to czego nie robię :hide: nie rozumiem siebie, nienawidze tego czym jestem, czemu jestem taka pokraka, nie mam siły do zycia, do niczego nie mam sily, nie umiem sie odnalezc w swiecie, w zyciu, nie potrafie rozmawiac z ludzmi, a najbardziej dlaczego w kilka dni odmienilo mi sie spojrzenie na swiat , na wszystko, byłam zadowolona z siebie, teraz sobą gardzę, po co komus taka ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×