Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, chyba nie wspominalam o tym na forum. Jutro diagnoza i odpowiedz na pytanie "co dalej" chociaz nie nastawiam sie jakos bardzo do diagnozy po dwoch wizytach. Wazne aby rozpoczac terapie.

 

-- 28 mar 2012, 16:27 --

 

Abbey, fajne zdjecie, ale co do efektu zielonych koncowek sie nie wypowiem, bo nigdy swoich nie farbowalam i sie kompletnie na tym nie znam :bezradny:

 

dominika92, spody jutro kupie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, zaakceptuj siebie taka jaka jestes. Ja tez bym wiele chciala w sobie zmienic, ale czasem nie mozna no. Masz cos na pewno co przyciaga wzrok innych :) trzeba tylko wyszukac to "cos" :)

 

bretta, wlasnie nie chce mi sie za bardzo babrac w ciescie, a szczerze powiedziawszy lubie te kupne spody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no jasne, że mam coś, co przyciąga wzrok! Łażę w tych swoich zespołowych koszulkach, a ludzie zastanawiają się, jak mogę lubić powszechnie nielubianą ciotę :lol: No i pokazywać to publicznie!

Mam w planach zrobić sobie koszulkę 'Kibicuję Niemcowi, możesz mnie hejtować' :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a no chyba że tak ;). gdzie gotowe spody kupujesz?

dominika92, to może lepiej nie bierz, nie wiem. Ja osobiście łączyłam wiele razy przeciwbólowe z benzo, paro czy hydro i nic mi się nie stało, ale to jest troszke jak alkohol chyba, może Cię np. bardziej uspokoić więc może pół dawki weź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na jasnym blondzie można walnąć kolor bez rozjaśniania.

tej odpowiedzi się spodziewałam, pomimo zapewnień kosmetyczki 'a ja robię tak, że łapie'. Z błękitu zrobiłabym granat czy coś... :mrgreen:

 

-- 28 mar 2012, 18:21 --

 

No i, halenore, dzięki za odpowiedź :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, na rozjaśnianych włosach to często rudy wychodzi zielony :P. i ogólnie ciężko zafarbować na jakiś konkretny kolor włosy rozjaśniane...

Ja za to jestem naturalną blondynką, ale za to mam takie włosy że mi szybko schodzi farba każda, nie da ich się zafarbować ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×