Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

L.E. no weź się nie pesz :D ociekaj dalej tylko daj przepis jak to zrobić samemu :D

Kiya, a skąd wziąć te 5 litrów?

 

Mi wdg. googla wychodziło, że powinnam być skrajnym samobójcom, który od lat powinien być martwy, bo nie dałabym sobie rady z życiem z samą sobą. No i te halucynacje.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, a jaki masz rozmiar? Na pewno nie jesteś gruba. Mi mój były też straszne rzeczy mówił :(

Np., że to co mam to już nie boczki tylko boki itp :(

 

Te spodnie mają rozmiar 30/32, czyli 30 pas, 32 długość, o ile Ci to coś mówi.

Ogólnie nie jestem chudziną, mam tendencje do ekstremów, moje rozmiary wahały się od 34 do 42!

Moja najniższa waga to 52 kg, a mam 164cm wzrostu, moja mama mówiła wtedy, że wyglądam jak żebracze dziecko, dla mnie to było i tak zdecydowanie za dużo. Teraz mam kilka kilo więcej i bardzo jestem z tego powodu niezadowolona. A przez tekst byłego, każda część mojego ciała, zaczęła mnie obrzydzać. A szkoda, bo bardzo lubiłam swoje ciało, choć wiedziałam, że nie jest jak z katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany na przyszłość.. :105: mam nadzieję, że znów nie opadnę a ten stan optymistyczny który mam teraz nie okaże się tylko kolejnym wahnięciem w górę po którym jest mega dół...

 

-- Śr mar 28, 2012 12:32 pm --

 

Plany na przyszłość.. :105: mam nadzieję, że znów nie opadnę a ten stan optymistyczny który mam teraz nie okaże się tylko kolejnym wahnięciem w górę po którym jest mega dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dowcip:

 

Dość mocno starsze małżeństwo położyło się wieczorem do łóżka...

Po kilku minutach facetowi wyrwał się głośny pierd...

- Siedem punktów - mówi

Jego żona odwraca się i pyta:

- Co to miało znaczyć??

- To pierdowy footbal... prowadzę 7-0

Kilka minut później żona puściła głośnego bąka:

- Przyłożenie!!! Jest remis!!!

Po kolejnych 5 minutach gościu znowu głośno wydalił z siebie gazy:

- HA! Przyłożenie - prowadzę 14-7

Jego żona od razu odpowiedziała pierdem i mówi:

- I znowu remis!!

Minęło 5 sekund i kobieta puściła "cichacza":

- Strzał z pola, prowadzę 17-14!!

Gościu jest pod dużym napięciem, nie chce przegrać z kobietą... Skupia się z całych sił ale bez rezultatu... Widząc, że czas upływa i porażka coraz bliżej wykonuje heroiczny skurcz mięśni dolnych części układu pokarmowego ale niestety... puściły mu zwieracze i do łózka zamiast gazu wyskoczyło małe, rzadkie g...

Żona patrzy na niego i pyta:

- Co to do cholery było??

Starzec odpowiedział:

- Koniec pierwszej połowy - zmiana stron!!

 

Wiem obleśny, ale uśmiałam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, zważywszy, że mam już uczulenie na białe fartuchy, to naprawdę wszystko przeszło bezboleśnie.

Czułam zawroty głowy, lekką niepewność, ale pokonałam ten stan...to też powód do zadowolenia....

 

Jak ja uwielbiam truskawki...ja kupuję codziennie 1 op /250g/ w Biedronce /2.49 zł/, tylko niestety zjadam bez cukru i śmietany - cukrzyca :hide::hide: Truskawki, takie bez niczego, są bardzo wskazane dla ludzi z cukrzycą...na moje szczęście :great::great: Dobre i to, chociaż oczywiście...truskawka plus cukier plus śmietanka to "niebo w gębie". Dominiko, jeśli dbasz o kalorie, polecam Ci cukier trzcinowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco dzisiaj było. Mało przyjemnie jak dla mnie - ubrałam się zbyt ciepło.

 

Ale teraz zrobiło się ciemno i zbiera się na deszcz. Otworzyłam okno, żeby trochę wywietrzyć. Ptaki pięknie śpiewają. Fajnie.

Może nawet burza będzie - coś wisi w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka Radością mojego dzisiejszego Dnia jest to ,że na spacerze znalazłem ołówek roboczy( taki gruby) a na nim cyfra 333 . Zawsze kiedy widzę te cyfrę ,to jakby sam Bóg puszczał mi OKO. Ostatnio gdy szedłem na rentę( i dostałem ją)moim numerem karty chorobowej było 333. Zaraz tym ołówkiem poszedłem skreślić liczby Lotto i wierzę ,że wygram. To najbardziej mnie cieszy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×