Skocz do zawartości
Nerwica.com

Harem "Polibuda" - przyjmujemy nowych członków ;D


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi.

 

Ja co prawda okulary też mam, ale w futerale. Wyglądam w nich jak jakaś chemica. Tak na marq w fartuchu białym też chadzam i Windows sobie sama przeinstaluję i zadanie z fizyki policzę... a w wolnym czasie dla niepoznaki zaliczę jakiś balet - nie żeby autopromocja jakaś... :lol:

 

No kto nie lubi mądrych ludzi?

To po prostu niemądre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z wyglądu i umiejętności logicznego myślenia, zdolności matematycznych i umiejętności komputerowych jest totalnym zaprzeczeniem informatyka. Jak miałem konto na portalach randkowych to same solarowe lalunie do mnie pisywały bo na takiego wyglądam co w takich gustuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a w co grasz słoneczko? Może w Neuroshimę? <3

 

rabbithearted, jak na moje to "nerd" oznacza głównie osobę o określonym stylu bycia i ubierania, a "geek" to zapalony naukowiec (najlepiej fizyk albo informatyk), który jara się głównie swoją dziedziną. Chociaż te definicje się chyba zazębiają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różnicy między geek a nerd to któryś z moich mi to tłumaczył. Mniej więcej tak jak napisała L.E., tylko może bez słowa "naukowiec" - bardziej po prostu fanatyk.

 

Wiki natomiast twierdzi, że:

[Nerdzi] są nieprzystosowani do życia w grupie młodzieżowej. Introwertycy, nie utrzymują stosunków towarzyskich i nie dbają o formę fizyczną. Są obiektem przemocy szkolnej, gdyż nie potrafią odpowiednio reagować na zaczepki. Jego bardziej uspołecznioną wersją jest geek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałem do wiki zajrzeć co oznaczają te neologizmy geek i nerd. Ja tak stary jestem że za moich czasów takich nazw nie było choć już zalążki takich osób powstawały ale na amigach i commodore pracowali :mrgreen: Zastanawiam się czy mój brat nie jest nerdem czasem bo geekiem to na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynier matematyki stosowanej z informatyką i student studiów magisterskich na kierunku matematyka o specjalności statystyka melduje się. Do tego gracz, cRPG z epizodami nołlajfowania w różne MMO. Wpisuję się w schemat nerda/geeka? I mogę wstąpić do haremu? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×