Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dostałam paczkę z mojego ulubionego sklepu internetowego Biochemia Urody. Serum, krem rozjaśniająco wygładzający i peeling ezymatyczny. fajne w tym jest to, że otrzymujesz składniki w fiolkach dodatkowo bagietke, miarki i mieszasz te składniki wg instrukcji robiąc np krem. Ciekawa sprawa, a do tego pewność, że naturalne, bez chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dostałam paczkę z mojego ulubionego sklepu internetowego Biochemia Urody. Serum, krem rozjaśniająco wygładzający i peeling ezymatyczny. fajne w tym jest to, że otrzymujesz składniki w fiolkach dodatkowo bagietke, miarki i mieszasz te składniki wg instrukcji robiąc np krem. Ciekawa sprawa, a do tego pewność, że naturalne, bez chemii.

 

Muszę się przyczepić do stwierdzenia "bez chemii". Jako prawie wykształcony chemik takie rzeczy mnie drażnią, bo we wszystkim jest tzw. chemia. aha drugim takim wyrażeniem jest efekt cieplarniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, o proszę fajnie kogoś takiego spotkać na forum. Masz rację każdy kosmetyk musi zawierać np konserwanty aby mieć dłuższą trwałość jednak lubię wiedzieć jakie substancje dostarczam mojej skórze tym bardziej, że jest wymagająca. ten sklep jest strzalem w dziesiątke. I nie jest to broń Boże reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję ogarnąć biologię i niemiecki - gdyby była jeszcze historia, prawdopodobnie miałabym zjazd 'po co żyć, skoro nie będę miała życia, tak mnie rodzice pojadą', ale mam jedynie 'no to szykuje się zajebisty tydzień z cudownym poczuciem wartości'.

oczy same mi się zamykają, a mózg już prawie śpi. No ale trzeba gonić, uczyć się za kilku, żeby mieć chociaż spokój w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×