Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie mam teraz innego wyjścia :) muszę to zrobić, obiecałam to muszę:)

wypracowanie też piszę nie dla siebie, bo tak to bym to chyba zostawiła, ale obiecałam, że komuś pomogę

 

portret prawie skończony, tło wycieniować i prawie finito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustkaa,

na ostatnia chwile ech , poza tym to dobra z ciebie koleżanka

 

-- 26 mar 2012, 00:47 --

 

tahela, na to wygląda :mrgreen:

heh Asia tuli, nie ma jak forum :105: , w trójce rozmowa o tempie życia i o tym, że każdy powinien wszystko robić we własnym tempie i to prawda np. sprzatać po nocach i jest ok :D , jak komuś pasuje

 

-- 26 mar 2012, 00:48 --

 

z tym sprzątaniem to już moja inwencja twórcza zainspirowana Twoja osobą ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

Kasia ja tez sprzatam często w nocy nawet czasami odkurzam i sie wtedy zastanawiam , kiedy policja przyjdzie za zakłocanie ciszy nocnej :P , kawka poranna to najlepsze co mozna rano sobie zafundowac , no chyba, że poranny ten no no wiecie seks. :P , ale oczywiście dobrowolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

twój wampir mnie dalej rozwala, fajnie tak sobie czasem polatać :?: a Ty nietoperek jesteś tylko przy pełni czy każdej nocy :?: , u Sapkowskiego w w Wiedźminie był super wampir,ale ludzie ich wybijali, czytaliścia?

Dobronocka się skończyła od tylu lat tego , chyba sobie seriala zarzucę i lulu spróbuję, ale zaczął się mikrokosmos z Zembrowskim jak ja lubię radio nocą, jak już ciemno w pokoju a ja sobie leżę i radio gra w tle.

Teraz nie wiem czy radio czy serial, oto jest pytanie filozoficzne :P:?::?::?: ,

osiołkowi z żłoby dano w jeden owies w drugi siano z tego co pamiętam zdechł z głodu na końcu, no ładna się przyszłość przedemną rysuje od tego myślenia . :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

mozna najpierw jedno a później drugie w sumie , bo dwa naraz to tak chyba nie wygodnie by było i człowiek by musiał odczucia rozpraszać a tak się lepiej na jednym skupić,

bo co to za smak kawy podczas...albo co to za orgazm jak się kawę pije :szukam:;). ale ewentualnie smakowe doznania seksualne :yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

w sumie to zalezy co i jak jeszcze i najważniejsze z kim, byle był dobry dyrygent i dobrze dyrygował swoją batutą , no wszystko zależy od dyrygenta , który jest kierownikiem orkiestry i jak dobrze zamacha to orkiestra dobrze zagra, no ja czasem mogę być kierownicą, ale najważniejszy i tak jest kierownik orkiestry czyli pan z pałką jak jest nieodpowiedni to kicha i wtedy kawa jest lepsza :P:idea:

 

-- 26 mar 2012, 01:33 --

 

pustkaa,

pustka jak urodziny to nie ma wyboru mus to mus i tyle, jak Ci się nie chciało wcześniej to siedź teraz,

Bellatrix,

no Sapkowski jest niesamowity, Wiedźmina kilka razy łyknęłam, Geralt i Yenefer tez nie mieli łatwego zycia i dawali sobie go czego nigdy wcześniej nie dostali , chociaż nie był to prosty układ ,ale byli stworzeni dla siebie a na końcu odpłynęli do Avalonu, Sapek o tym nie napisał,ale legendy celtyckie o tym mówią, że jak wojownicy odpływali do Avalonu to pachniało jabłkami a jak oni odpływali na tratwie to pachniało jabłkami a Ciri wróciła do naszego świata bo poznała kogoś za kim tęskniła i nie chciał po tym co przeszła już zostać u siebie, ale masz świat tez nie lepszy, a na jej świat ludzie przybyli z innego wymiaru całkiem niedawno, nawet pamiętam,że chyba jest podana gdzieś data 400lat, ale pewności nie mam i już go zdążyli zniszczyć, wcześniej były potwory i elfy i wszystko funkcjonowało w względnej symbiozie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Koleżanka pozwoli, że się nie zgodzę. Nie wszystko zależy od dyrygenta czyli pana z pałką. Rzekłbym, że równie ważne jest kim dyrygent dyryguje (tzn. czy dana dziewoja "ma słuch"). :mrgreen::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Sapkowski miał bardzo fajny styl,taki żywiołowy.No i nie szczędził przekleństw,co mnie zawsze dokumentnie rozbrajało :D

Koleżanka się przejdzie na budowę posłuchać dysput proli. To Koleżankę dopiero rozbroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis,

smię stwierdzić ,ze orkiestra tak zagra jak dyrygent zadyryguje, jak zadyryguje dobrze to dobrze zagra ,z teatrem jest tak samo jaki dyrektor taki teatr można być artystką z przysłowiowego spalonego teatru i można być artystką z teatru o wielkiej sławie i chwale, ale repertuar zależy od dyrekcji a aktorzy grają to co dyrekcja ułoży, pozatym pan z batuta potocznie zwaną pałką jako kierownik orkiestry musi poczekać aż pani ze skrzypcami dobrze nauczy sie reagować na jego machnięcia , od tego jest w końcu jakby nie patrzeć,

i proszę mi tu nie imputować ;)

mumy nas zjedza czyli co np. :shock:

Bellatrix,

te przekleństwa u sapka są super a najlepszy to był cytat z bibli jak niewiasta cała goła na smoku będzie jechać a na czole będzie miała wypalony znak wielkiego kurestwa, przy złotym smoku to było , polewałam chyba z kilkanaście minut z tego,

teraz czekam na Grzędowicza i 4 tom Pana Lodowego Ogrodu

 

-- 26 mar 2012, 02:04 --

 

petruszka30,

cześć a gdzie ty dalej tuptasz o 3 w nocy co?

 

-- 26 mar 2012, 02:09 --

 

Infamis,

ostatnio przechodziłam obok budowy i w sumie to nie wiem czy panowie podbudowali moją wartość czy wręcz przeciwnie :? , chcieli sie zapoznać w kazdym bądź razie, oczywiście udałam ze niczego nie słyszę i poszłam dalej, oczywiście głupie gwizdy i wołania zebym przyszła pogadać ee odradzam przechodzenie koło takich , dokładnie to było ocieplanie budynku na osiedlu, jeden nawet swierdził ,ze wie gdzie ja mieszkam, ja go na pewno nie znam :twisted::twisted::twisted: , myśłe ,że Ci panowie na pewno byli by słabymi dyrygentami

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, nie udało mi się jednak wgrać animowanego avatara, jakieś problemy z rozdzielczością, mimo, że ustawię odpowiednie rozmiary. :bezradny: No trudno.

 

-- 26 mar 2012, 22:21 --

 

nie potrafię też wgrać na forum innych emotikonek, tak jak ma to Bellatrix :bezradny: Tępa jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×