Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wiatr jest okropny...powoduje niepokój i ból głowy..

Jednak ogólnie u mnie nie jest źle...coś mi się w psychice pozmieniało...

Patrzę ze spokojem w przyszłość, nie przekreślam już swoich szans w planach perspektywicznych...

Jedynie fizycznie odczuwam dyskomfort...jest jednak na to rada - wznawiam ćwiczenia... :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wiatr jest okropny...powoduje niepokój i ból głowy..

Jednak ogólnie u mnie nie jest źle...coś mi się w psychice pozmieniało...

Patrzę ze spokojem w przyszłość, nie przekreślam już swoich szans w planach perspektywicznych...

Jedynie fizycznie odczuwam dyskomfort...jest jednak na to rada - wznawiam ćwiczenia... :!::!::!:

bardzo optymistycznie zabrzmialo! oby tak dalej. :great:

 

-- 25 mar 2012, 16:25 --

 

ninja, hej. No wiatr niesamowity. Cos mi sie obilo o uszy, ze na swieta ma przywiac snieg :shock:

 

Vett, Kup sobie kuszulke NL na 100 procent :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion nasza droga I Miss Forum :D:D , jestem przekonana, że to zasługa, w dużym stopniu, zmiany miejsca zamieszkania... teraz mieszkam w spokojnej dzielnicy, z dala od centrum stolicy...tego brakowało mi strasznie przez ostatnie lata, hałas potęgował pogorszenie mojego stanu psychicznego. Nie ma niczego gorszego niż hałas z ulicy, słyszalny przez całą dobę :hide::hide: , nikomu nie życzę...

Dużo też, nadal, pracuję nad sobą...nie rezygnuję, nie upajam sie poprawą, bo wiem, że psychika, taka jak moja, potrzebuje ciągle bacznej uwagi i dbałości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za śniegiem nie przepadam... A jeszcze bardziej nie lubię mrozów poniżej - 5 stopni w ciągu dnia... A takie tej zimy były. Na szczęście na parę miesięcy (mam nadzieję :P) spokój i ciepełko... Żeby jeszcze tylko się w życiu choć odrobinę zaczęło układać... Ale w takie cuda to ja juz nie wierze niestety... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, jakie mile powitanie :oops::oops:

masz racje, cisza i spokoj w takich stanach jest wrecz wskazana. Sama mieszkam niedaleko lasu i mimo wszystko, ze czasem mam dosc tego miasta to zastanawiam sie jak to bedzie gdy przeniose sie do duzego miasta. Nie jestem przyzwyczajona do gwaru.

Fajnie, ze mialas mozliwosc ucieszki.

Zycze Ci dobrego wypoczynku i owocnej pracy nad soba :*

 

-- 25 mar 2012, 16:44 --

 

Duran84, nastawienie i checi to polowa sukcesu chociaz sama wiem, ze bywa ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, wiem, wiem, wiem. Chyba wszystkie Natalie tak mają :P

kobieto, obstawiam już trzeci rok :evil: Co prawda nie na pieniądze, a inne pierdoły i gadżety, ale nawet nie miałabym co próbować, bo widząc moje wyniki... Byłabym strasznie stratna :lol:

Bo wiesz, serce mówi jedno, umysł drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×