Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, na razie jest dobrze, wyspałam się bez przebudzeń ale to

tylko zasługa tabletek ale uwielbiam taki sen a dopiero jakiś miesiąc sie nim cieszę bo wcześniej spałam

jak zając co godzina pobudka z lękiem

 

a dostałaś wczoraj moją wiadomość pw? bo nie wiem czy dobrze wysłałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most samobojcow- film dokumentalny. Obejrzyjcie kiedys. To najwyzszy most na swiecie. Nie jest w zaden sposob zabezpieczony, wiec mozna z niego swobodnie skoczyc. Skoczylo z niego 2000 s. z czego ponad 1500 zmarło. Jest kilka scen mocnych, szczegolnie ta na koncu gdzie widzimy skok jednego z s.

 

-- 25 mar 2012, 08:31 --

 

Vett, F1? Chyba sie przeniose do pokoju obok i tez obejrze.

beti19, nie mam planow szczegolnych. Moze troche pocwiczyc. Przejechalabym sie na rower, tylko musze sie zmotywowac, zeby kola napompowac. :P

A Twoje jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti19, dla mnie to też męka. Po co mam się tego wszystkiego uczyć, skoro po zakończeniu działu i rozpoczęciu nowego nie pamiętam NIC? :roll:

slow motion, o, muszę sobie zapisać i obejrzeć.

 

-- 25 mar 2012, 08:33 --

 

slow motion, nadal nie napompowałaś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, moje plany na niedzielę ? - nic ciekawego, zrobię obiadek, potem może jakaś drzemka

lub spacer albo spotkanie z koleżanką bo muszę zacząć gdzieś wychodzić

miałam jechać z córką na wycieczkę rowerową ale ona jednak woli jechać z koleżanką

 

Vett, dobrze że tylko w szkole będziesz musiała uczyć się historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, biednaś :lol:

Nie masz co iść i oglądać, dziś to Dziecko Deszczu wygra 8)

 

beti19, na liceum moja edukacja w zakresie historii się zakończy. No na co męczyć tym ludzi, którzy nie mają drygu do tego? Tak samo jest z np. matematyką - jak ktoś nie ogarnia, profesorem w tym przedmiocie nie będzie :bezradny: System nauczania powinien być ciut... Inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, zgadzam się z Tobą w 100% bo moja córka chodzi do 2 klasy LO i też ciągle

mnie pyta mamo po co ja mam się tego uczyć? czy w życiu to mi się przyda?

ona tez zamierza tylko skończyć liceum a największy problem ma z matą, fizą, chemią i łaciną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, już, zaraz :mrgreen:

beti19, ja mam szczęście, że idę nową reformą. Ma ona na celu kształcenie od drugiej klasy liceum jedynie rozszerzeń wybranych przedmiotów, ale to i tak będzie jedna wielka porażka. Główną myślą tej zmiany miało być to, że uczeń SAM wybiera od dwóch do czterech rozszerzeń, których chce się uczyć. Żeby było taniej, rozkazali zrobić chyba cztery profile (human, ekonomiczna, politechniczna i medyczna), w których z góry są wybrane rozszerzenia. Jednak co wtedy, gdy ktoś chciałby rozszerzenie z np. matematyki, biologii, polskiego? :bezradny: Takiego wyboru już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o szkołę to zauważyłem im mniej lekcji miałem z danego przedmiotu tym bardziej go lubiłem, umiałem. Matmę miałem całą podstawówkę i technikum w dużej ilości łącznie 13 lat moja wiedza zatrzymała się na 4 klasie podstawówki ułamki i procenty to był jej szczyt. A geografie np. skończyłem w podstawówce a z zagadnień geografii społ-ekonomicznej czy politycznej mogę spokojnie dyskutować z magistrem geografii i nawet go zagiąć, podobnie z historią którą w szkole prawie w ogóle nie miałem. A o fizyce i chemii którą katowali mnie w dużej ilości w technikum nie mam zielonego pojęcia. 90% wiedzy którą zdobyłem, zdobyłem ją poza szkołą i tego ze szkoły nic nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×