Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mataforgana, Nic poważnego, po prostu, każdy dzień zaczynam odbierać jak psychiczną torturę, nie wiem jak się zmienić, czy warto się zmieniać.

Nie doceniam tego co mam, Za to, i wiele innych, zaczynam się nienawidzić pod każdym względem.

Pewnie takie myślenie, do niczego dobrego nie doprowadzi,ale nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

jakie z apóxno dopiero druga a jutro niedziela, to czas na kawę wczesna pora jest heh, :arrow::idea:

 

oglądnęłam jakiś program o transeksualiście, który urodził se jako kobieta i zrobił sobie operację i teraz mnie prześladuje, ze ja też a wiem, że nie bo uwielbiam chodzić w sukienkach i w ogóle być kobieca NN jest bez sensu ale mam nadzieję ,że zaraz to zduszę , po lekach łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

a mi wszystko jedno z tym czasem tylko to przestawianie się jest najgorsze na początku , z zimowym o tyle lepiej,ze godzinę dłużej się spi a tu godzinę zabierają niestety :bezradny:

 

-- 25 mar 2012, 04:39 --

 

super po prostu jak wszyscy tak sobie spią a ja nie śpię, szał ech......................... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell yea! Nad ''moim'' miastem zapadła majestatyczna cisza. Można podejrzeć gwiazdy. Na pewno pod moim starym adresem widać ich więcej. Zostało mi 50 minut na lekturę notatek o zjawisku aglomeracji, buncie mas i... istocie mszy świętej na pracę klasową. Dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×