Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy nerwica skraca życie?


Rindpvp

Rekomendowane odpowiedzi

To badziewo to lęk przed życiem i lęk o życie. Taki paradoks. W sumie ciekawe pytanie. Czy lęk przed życiem je skraca, czy też lęk o życie - przedłuża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie o tym mówie, chodzi mi o reakcje somatyczne organizmu. Nerwica skraca życie nieleczona napewno, tylko zastanawiam się nad pracą serca itp. Ciągłe skoki ciśnienia przez nerwice mogą niszczyc nerki, mówie o tym względzie :). Są ludzie którzy chorują rok a sa tacy którzy chorują 25 lat. Pytanie jest na jaką skale to niszczy organizm i o ile skraca życie bo po wyleczeniu się chce się zyc:P Nie można zapominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie jest wspaniałe, tylko przez te choroby tego nie możemy docenić (takie moje przemyślenia)

Przecież to nie wina życia samego w sobie że mamy lęki itp. Czasami się już nie chce żyć ale wiem, że takie myślenie jest złe.

Przecież wielu ludzi ma znacznie gorzej. Ja to chociaż mam gdzie spać i co zjeść i jako tako się ubrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, mi się jakos nie odechciało bo mam takie coś w sobie że walcze do wygranej a tym bardziej walcze jak to zależy ode mnie :P. Walcze by upewnić się jak wartościowy dla siebie jestem. Apropo głównego wątku. Nerwica skraca życie jak papierosy. Osoby znerwicowane codziennie pożyją 40 lat, osoby mające nerwicę 4 -5 lat a potem niiic, mogą spać spokojnie chociaż wiem że to w waszym przypadku ciężkie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×