Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, tankuję, jeszcze niedawno sporo, teraz ograniczam, dziś był tylko 2 x 1mg alproxu.

alkohol kompletnie mi nie podchodzi... pogorszył by tylko moje samopoczucie...

 

coma, czujemy podobnie....

 

.Kinga., ładnie mnie załatwiłaś :mrgreen: ten opis dałam, gdy mój ex wprowadził się do mnie, co okazało się totalną katastrofą i traumą...

 

slow motion, lepiej by było, gdybyś przyjechała z krokietami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę... Jest piękna pogoda za oknem, spędziłem dzisiaj na powietrzu chyba ze 3 godziny i... Nie mogę się uwolnić od mojego czarnowidztwa... Wszystko jest źle, do dupy, do niczego się nie nadaję... Nie potrafię nic zaoferować drugiej osobie poza wysłuchaniem jej, nie nadaję się do związków bo jestem popieprzony... Rzygać mi się chce od siebie samego... Moja była miała rację mówiąc, że jestem nikim... Komplikuję sobie życie wszystkim... Najbliższa wizyta u psychologa prawie za tydzień a ja nie wiem nawet jak przetrwam ten weekend... Mam kolosalnego doła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, Też się mnie pesymizm trzyma dość mocny...nie chce też mi się wierzyć że nie masz nic innego do zaoferowania.

Trzymaj się jakoś, i nie zrób nic głupiego...

Co do "rzygania samym sobą", też i u mnie coś takiego się przejawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, Strach.. i maska, udawanie że niby wszystko jest ok,zasłanianie się głupimi żartami... to też znam.

Wiem co czujesz, ale kompletnie nie mam pojęcia, jak wyjść z tego gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, moim zdaniem chore myśli przychodzą do każdego ale się do tego nie przyznają.

Nigdy nic nie planowałam. Mam tylko czasem chęć. Na tym się kończy i wiem, ze dalej się nie posunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×