Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ale aby dotrwać do poniedziałku. w czwartek mam psychologa i niech się dzieję co chce. Chyba będzie trzeba odpocząć od forum, bo mnie to zniszczy kiedyś. Dzień pełen wrażen.

 

-- 23 mar 2012, 23:46 --

 

Mad_Scientist, co ja Ci chopie bede mowila. Nie tylko seks jest wazny, a bardziej relacja :P ale co ja tam wiem, mloda glupia i naiwna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, taaa

a ja mam niestety w sobie zbyt dużą empatie. moim marzeniem jest bycie psychologiem, najlepiej w więzieniu, ale przy tej zbyt dużej empatii to chyba niemozliwe.

 

-- 23 mar 2012, 23:57 --

 

Bellatrix, dziękuje za radę postaram się utrzymać dystans.

 

Mad_Scientist, ale bez podtekstów. jest 24 bądźmy poważni :mrgreen: chociaż raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, tylke, ze dla mnie jest nowością mówienie o sobie. Ja nigdy się nie liczyłam, liczyli się inni. Dopiero niedawno pokazałam środkowy palec "znajomym" powiedzialam co myślę i jestem z tego dumna. Zostali Ci ktorzy są warci, ale ciągle uczę się mówić o sobie.

 

Tylko powiedzcie mi ile jest ludzi, którzy martwią się innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, przez Ciebie jestem zmuszona szukać po google, ale "I LIKE IT "

 

Interesują mnie ludzie. I ogólnie zaczęłam się zastanawiać dzięki temu forum skąd się to wszystko bierze. Dlaczego akurat te jednostki. Jak wiadomo wszystko ma swoją przyczynę. Uwielbiam analizować.

 

-- 24 mar 2012, 00:04 --

 

petruszka30, a ja Cię nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×