Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół Delbrück’a


Flymo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mitomanem - mam notorycznie, ciągle, nieustająco kłamię.

Mam 19 lat, robię to praktycznie od dzieciństwa.

 

Jak z tego wyjść?

 

Nic z tym nie rób-zostań zawodowym politykiem :D

Z taką przypadłością nawet premierem możesz zostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz że jesteś notorycznym kłamcą to jaką mamy pewność że tak jest w rzeczywistości-może i teraz kłamiesz twierdząc że jesteś notorycznym kłamcą? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QueenForever Twoja logika mnie zniszczyła :)

 

Czy masz zapewnioną opiekę psychologa/psychoterapeuty? Po leku twierdzę, że tak.

Dobry psychoterapeuta może pomóc Ci uśmierzyć skutki choroby.

Miałeś już może zaobserwowane jakieś konkretne "kłamstwa" długoterminowe, tj. czy byłeś utwierdzony w czymś przez jakiś dłuższy czas (miesiąc, rok, lata)?

 

Pamiętajcie, że kłamstwo patologiczne nie działa tak jak "zwykłe" kłamstwo. Ono nie ma na celu oszukania innej osoby a jedynie osoba kłamiąca nie zdaje sobie sprawy z nieprawdziwości faktów o których mówi. Dlatego proszę Was, dajcie sobie spokój z dziwnym dogadywaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok 3 lat wydaje mi się, że jestem świetnym kierowcą, mimo, że nie mam prawa jazdy, ani nie siedziałem w życiu za kółkiem.

 

Kiedyś kiedy udawałem fałszywe rozmowy telefoniczne, poruszałem w nich temat własnej firmy, a w zasadzie wielkiego konsorcjum informatycznego, zachowywałem się jak jego szef.

 

Od jakiegoś miesiąca słyszę głosy - jakby ktoś mówił coś, że nie mam czegoś robić, czuje sie w tedy bardzo dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×