Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsenność, zaburzenia snu


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem sen , ludzie tego chyba nikt nie przeżywał . Poczytajcie i oceńcie . Mój sen toczył się , gdzieś w Warszawie , nie wiem gdzie dokładnie .Jakaś ulica , siatka , chyba plac szkolny . Była noc , byłem sam na ulicy , obok mnie dziewczyna lat 18 .Ruda średnio ładna ,takich w Polsce pełno .Nie wiem jak miała na imię , na pewno normalnie .Może Kaśka , może Justyna , a może Ewa . Pogoda była brzydka , zanosiło się na burzę . Teraz będzie najlepsze , dziewczyna mi wyjawiła swe imię , nazywała się Lilith tak , ta Lilith poczytajcie o niej na Wikipedii .Dokładnie nie pamiętam , a ostatnia zapamiętana rzecz to jak Lilith rozkłada ręce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dziś chyba swój rekord pobiłam.3 godziny snu... jak dla mnie to stanowczo za malo.

Będe koło 13:00 wyglądac jak zoombi.

 

jestem w dokładnie takiej samej sytuacji, spałam dziś 3 h, dodam, że ja ogólnie to nie mam problemów z zasypianiem, nie wiem co mi się dziś stało!

 

-- 20 mar 2012, 11:14 --

 

moim zdaniem to pogoda tak działa na ludzi, mamy przesilenie wiosenne, w dodatku wiatr, a on wzmaga niepokój, bezsenność i napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio robię się śpiąca jak tylko robi się ciemno czyli 19 - 20, to ewenement, a za to budzę się samoczynnie o 6 rano, co też jest ewenementem... czasem tak miewam na wiosnę, myślę że to przesilenie! Nasze ciała reagują na te zmiany - nie bez przyczyny dużo pradawnych obrzędów było związanych ze zmianami pór roku itp. Niby to tylko drobna zmiana za oknem, ale nasze ciała to czują wyraźnie ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak mephion 1/na 3 jest ok.

Teraz dodatkowo piję dużą ilość wody w ciągu dnia to dodatkowo mnie wybudza w nocy.

Sny mam realne i rano po wstaniu z lóżka wstaje i patrze czy faktycznie jak we śnie

ktoś mi przyniósł kilka jednorazowych reklamówek ...czy np.odebrałam połączenie od nieżyjącego już "kogoś"

Wydaje mi się ,że ktoś puka do drzwi,lub że dzwoni mi telefon... :mhm:

Czy to już paranoja...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało, ale od miesiąca śpię dużo lepiej. Może raz lub dwa miałam problem z bezsennością.

To fakt - zasypiam ok.2 w nocy, ale rano śpię dłużej, wstaję ok.10.

To chyba zasługa mojego wyciszenia i tabletek /ziołowych/, które łykam od sierpnia ubiegłego roku, codziennie - rano - 1 tabletka, w południe - 1 tabletka, ok.17 -1 tabletka, wieczorem - /na sen/ 2 tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, wiem, wiem, że ja mogę sobie na to pozwolić....

Jednak może trzeba po prostu kłaść się wcześniej, w Twoim przypadku....

Nie wiem nic na temat mieszania tabletek ziołowych z nasennymi, ale rozum podpowiada...NIE!!!

A co łykasz na sen???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio lekarka przespisala mi mirtazapine scialo mnie z nog ale nie usnelam.Lykam chloroprotixen ale strasznie mi serducho wali po nim ale w miare spie po nim.Wczoraj wzielam nasen(zoplidem) ale usnelam jak wzielam 1,5 tabletki ale to chyba spalam ze 3h :( ostatnio cos mam bolesci w okolicach mostka i lewa reka mnie boli czasem czuje jakies mrowienie ,serce mi wiecznie wali jak nienormalne co sie dzieje z nerwow czy nie wyspania?kupialm sobie plastry oczyszczajace ale jakos niema przekonania ze oczyszcza one organizm a ty co lykasz na sen?kochana na ulotce pisze ze nie wolno laczyc ani nasennych ani psychotropow z niczym na ziolowych to samo

 

-- 31 mar 2012, 20:12 --

 

a druga sprawa to od nasennych idzie sie szybko uzaleznic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×