Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, ale ja grzecznie do sterylizacji nasion rozrabiałam. Bo taki 93% by im zaszkodził biednym :roll:

 

beti19, ano dobrze ;) Ile teraz kosztuje połówka spirytusu?

A jeśli chodzi o niezdrową psychikę to nie ma chyba jakiegoś wyznacznika. Jak człowiek sobie nie radzi i jest nieszczęśliwy to powinien to leczyć, nawet jeśli wydaje się, że dolegają mu drobiazgi. Psychologia ma nas nie tylko ściągać z dachów wieżowców i pętli pod sufitem, ale też umożliwić nam osiągnięcie szczęścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Kwiat dzisiejszej Polskiej młodzieży... szkoda słów na większość moich rówieśników dzisiaj... jak zobaczą wódę, to jak świnie do koryta, zalać ryja, a później kac 3 dni -,-. Nie wspomnę o ćpaniu, i pieprzeniu się po pijaku (dla uściślenia, nie bywam na takowych "przyjęciach", ale wiele się już słyszało... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, Twoi rówieśnicy... można uznać ich za odpowiedzialnych własnych czynów, a co ja mam powiedzieć? Szykuje się w czerwcu trzydniowy wyjazd, natomiast większość klasy już planuje, gdzie załatwi alkohol i inne pierdoły... :roll: Ja tego po prostu nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, bardzo się cieszę! :great:

 

no więc byłam niedawno na sesji zdjęciowej 8) i generalnie miałam schizę, bo fotograf zaproponował że weźmie mnie samochodem, a wiadomo co się myśli o "wsiadaniu do samochodu obcego faceta", ale wszystko było ok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, Vett Ja zawsze zazdrościłem tym imprezującym, chlejącym i uprawiającym seks nastolatkom że nie mogę być tacy jak oni bo oni mnie odrzucali. Do dziś im zazdroszczę i żałuje że taki nie byłem może byłbym normalniejszy teraz gdybym przeżył to co oni bo większość z nich wyszła na ludzi a nie takich życiowych niedorajdów jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, pochwalę się, ale na pw :mrgreen:

 

carlosbueno, ja takimi pogardzałam, oni mną też pogardzali, bo tego nie robiłam. nadal zresztą nie robię. nie wiem czy to dobrze czy źle, wśród rówieśników zazwyczaj czułam/czuję się gorsza, z byle-jakiego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, Napierdolić się, to nic ciekawego.

Ja nie mówię, żeby być alienem i cały czas siedzieć w domu, ale jak się bawić, to z kulturą, nie jak debile.

Zresztą, ja w ogóle jestem po*ebany, to się nie wypowiadam w tych kwestiach :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×