Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadków i wypadeczków było dużo, ale przecież też wożenie maszyn tankujących to wydatek, a kryzys jest, przyda się zmiana, mogą startować z pełnym bakiem, blablabla :blabla: Jak nie było zakazu tankowania, było ciekawiej w kwalifikacjach - w ostatnim segmencie można było wybierać dowolną ilość paliwa, wybierało się już część strategii na niedzielę... A teraz puszczają na oparach i tyle :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan będzie miał cięęęężko. Bardzo ciężko, zwłaszcza po poziomie jaki zademonstrował w ostatnim rewanżu.

Ale ewentualne wyeliminowanie rozpędzonej jak japoński ekspres Barcelony otworzy im drogę do finału, bo psychicznie będą się czuć jak młodzi bogowie.

A w dzisiejszym sporcie, kiedy poziom fizycznego przygotowania jest u wszystkich zbliżony-psychika gra ,może nie pierwsze ,ale z pewnością drugie skrzypce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://videa.hu/videok/sport/fiorentina-juventus-0-5-highli-highlights-juve-NFO90YgFMQJSgTr1

 

Uuu,ale Fiorentina w dupe dostała ;)

 

Milan tymczasem planowo zwyciężył w Parmie 2-0 ;)

 

-- N mar 18, 2012 11:21 pm --

 

W meczu Udinese - Napoli gospodarze prowadzą 2:0 po golach Pinziego i oczywiscie Di Natale :).....Oooo karny był dla Napoli,ale Cavani spudłowal.Udine gra w 10...aa no i Guidolin ich trener został odesłany na trybuny za protesty po zagwizdaniu rzutu karnego.

 

-- N mar 18, 2012 11:25 pm --

 

Ooo Cavani strzelił z wolnego i już 2:1 jest.....

 

-- N mar 18, 2012 11:28 pm --

 

Hahaha i już remis,znowu Cavani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis LM Apoel Nikozja gra z Madrytem. Wynik chyba raczej do przewidzenia choć nie spodziewam się gradu goli ze strony Realu, Cypryjczycy niewiele tracą ich na własnym boisku. Dla nich to i tak wielki sukces ten ćwierćfinał.

Dużo ciekawiej może być w Lizbonie, Benfica gra z Chelsea i nie jest bez szans z mocno przeciętnie grającymi w tym roku londyńczykami. No ale Chelsea broni honoru całego angielskiego futbolu i wesprą się na wyżyny swoich umiejętności bo w lidze angielskiej to już raczej nic nie zwojują. Jutro za to megahit Milan- Barca mam nadzieję że mecz będzie na b. wysokim poziomie jak na takich gigantów przystało. Szkoda że jeden z tych zespołów odpadnie raczej milan to będzie bo przy innym losowaniu by pewnie sobie poradziły z przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję,że to jednak Milan wyjdzie zwycięsko z tego dwumeczu...nie znoszę Barcy i tego ciągłego podniecania się nią przez polskie stacje telewizyjne,komentatorów itp...

Zapomnialem z emocji w niedzielę napisać,że Interek poległ w starciu z Juve:),i do tego brameczkę strzelil moj ulubiony napastnik - Del Piero:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inni tak czasem pozytywniejsi czasem negatywniejsi, ale pracowałem chyba w mało reprezentatywnej firmie a poza tym patrzałem na wiele rzeczy przez pryzmat depresji i lęków.

Wielu może i większość ludzi ma podobne zdania jak Twoi synowie. Ja przez mojego szefa który kibicował Arsenalowi znienawidziłem ten klub jest on teraz jego ucieleśnieniem i bardzo się cieszyłem jak odpadli z Milanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka Radwańska po raz drugi w swojej karierze pokonała byłą liderką rankingu tenisistek Venus Williams. W ćwierćfinale turnieju WTA Tour rangi Premier I na twardych kortach w Miami (z pulą nagród 4,828 mln dol.) wygrała z 31-letnią Amerykanką 6:4, 6:1. 

 

Brawo Agnieszka! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni skubańce kleją tę piłkę i ta gra z klepy szok...Milan może liczyć tylko na kontry, choć w defensywie dają radę, prawdziwe włoskie catenaccio :smile:

Oglądajcie ludzie, bo ta drużyna to historia, za 50 lat ludzie będą opowiadali- "A kiedyś jak grała Barca to....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×