Skocz do zawartości
Nerwica.com

Harem "Polibuda" - przyjmujemy nowych członków ;D


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłanie wszystkim członkiniom zdjęć, na których zakrywasz się wyłącznie klawiaturą, itp
zakrztusiłam się herbatą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Kiya, :mrgreen:

 

Faktycznie, musimy tu jakieś ostrzeżenia postawić, że grozi podniesionym ciśnieniem i napadami chcicy... :roll:

 

-- 20 mar 2012, 21:19 --

 

shinobi, taaak! :mrgreen: Na Ciebie zawsze można liczyć :mrgreen: Też się pokażesz z klawiaturą? :twisted:

 

-- 20 mar 2012, 21:20 --

 

A co z geek girls? I z wysyłaniem wszystkim członkom zdjęć, na których pokazujesz myszkę... optyczną, z kabelkiem i wtykiem usb. :pirate:

Nie ten fanklub, chcesz to załóż własny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ten w czarnym sweterku ma potencjał. Gdyby tak zrobić mu osobną sesję... na ostro... :105:

 

jak ten środkowy w czerwonych gaciach ubierają się nieinteligentni pozerzy z mojego rocznika i szkoły, zakłócają mi obraz tego ciacha na zdjęciu :<

 

-- 20 mar 2012, 20:52 --

 

ten typ bredzi! Nie ma życia poza siecią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, oglądam w sumie ostatnio tylko przez internet (problemy z telewizją), czytam wszystkie informacje przez internet... A co, jeśli to jakiś serial, jakaś podróbka, coś nierzeczywistego? :mrgreen: Póki nie zobaczę i nie poczuję, nie wierzę, że to istnieje! :lol: :lol: a wiesz, że nie zobaczę, bo mnie nie stać :roll:

 

-- 20 mar 2012, 20:58 --

 

Ale co do bohatera pierwszego wątku tej strony, ma oczy podobne do mnie. Też łażę przymulona. No i pryszczata też jestem! :lol: znalazłam bratnią duszę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×