Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Helvetti, to nie jest utwór autorstwa TaTu, a jedynie zapożyczenie ;). Aczkolwiek zgodzić się muszę, że rzeczywiście udane to wykonanie ;)

Poza tym bez trudu można było znaleźć do tego numeru teledysk w sieci, choć chyba na YouTube ostatnio nie było... ... A jest! ;)

[videoyoutube=8eGvmB8Phk8][/videoyoutube]

A ja sobie słuchałem właśnie tego... Choć niestety nie udało mi się dotąd nigdzie odnaleźć oryginalnego clipu, który pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa ;).

[videoyoutube=67UL-O_AcZ8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj udało mi się ustrzelić na Allegro wznowione na CD wydawnictwo szczecińskiego Merciless Death "Sick Sanctities" za... nieco ponad dwanaście złotych :P

Gitarzysta udzielający się na tej produkcji, Jarosław Figaszewski, zmarł kilka lat temu będąc mniej więcej w moim wieku...

[videoyoutube=wrGJsJpXTpA][/videoyoutube]

 

-- 19 mar 2012, 23:36 --

 

Ale mi się udało starocia odgrzebać :mrgreen:.

Taki niby pozytywny przekaz ;).

[videoyoutube=KLHrpjHwKdQ&feature=related][/videoyoutube]

 

-- 19 mar 2012, 23:39 --

 

A to już bardzo dawno temu tutaj wklejałem :twisted: Nie było jeszcze wtedy minimum połowy z obecnych użytkowników :!:;)

[videoyoutube=pH0QVOCxsHg][/videoyoutube]

 

-- 19 mar 2012, 23:45 --

 

Również rzecz już, delikatnie mówiąc, nie nowa :twisted:

[videoyoutube=c05Zo0rzN_M][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, a co to? wyprzedaż prywatnej kolekcji??? ;)

Utwór z sekcji bonusów wydanego na zachodzie wznowienia debiutanckiego długograja jednego z rodzimych zespołów (1989 rok)...

Brakuje mi ostatnio często tej surowości nagrań z próby oraz tak bezpośredniego, kopiącego prosto w twarz przekazu :twisted::twisted::twisted:.

[videoyoutube=QcB3_m8lYCs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, wiem! ;) Sprawdziłem nawet kanał użytkownika, który zamieścił w serwisie ten upload ;) To jakiś koleś z Grecji ;). Również nie jestem zwolennikiem wyprzedawania prywatnej kolekcji, choć z podobnymi praktykami spotykam się stosunkowo często na Allegro...

Michuj, a mówiłeś, że satanistów nie słuchasz? :mrgreen: Pamiętam, że kiedy zagrali na Vivie clip do tego utworu (1997 rok), pojechałem w tygodniu specjalnie do miasta zakupić magnetowid (ktoś pamięta jeszcze takie określenie??? ;)), tak aby nagrać sobie rzecz podczas powtórki programu emitowanej kilka dni później :mrgreen:. Był to bodajże wtedy już mój ostatni zakup na krechę (raty) ;).

Poniżej moje dzisiejsze znalezisko :twisted:

[videoyoutube=NlA5RKN_ldk&list=LLD20xvSJKliEq5VDy5P4bIw&index=1&feature=plpp_video][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, przyznać muszę, że zaskoczyłeś mnie trochę w tym momencie! ;) Ja z początku miałem w odniesieniu do tego serwisu dość mieszane uczucia, ale z czasem zacząłem się przekonywać i nabierać zaufania do uczciwości innych ;). Kupiłem tam kilka interesujących pozycji, choć główny problem polega na tym, że jeśli już ktoś wystawia płytę, której naprawdę poszukuję, z reguły osiąga ona zbyt wygórowaną jak na moje możliwości cenę :bezradny: Często jednak można trafić też przy odrobinie szczęścia bardzo fajne okazje... Kilka miesięcy temu na przykład, udało mi się kupić trzy z wcześniejszych wydań płyt Bathory za zupełnie niewielkie pieniądze... Osobiście również niczego dotąd nie sprzedałem...

[videoyoutube=fsA0xeTBg9k][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, ja mam akurat troszeczkę w drugą stronę ;) To znaczy, nie ściągam w zasadzie niczego z sieci ;). Coś tam w sporadycznych przypadkach od kogoś w takiej formie pożyczę do odsłuchu i ewentualnie w terminie późniejszym zainwestuję w oryginał. Ale finansowo nie stoję wcale rewelacyjnie, stąd też szaleństw tutaj nie ma... Ostatnio też rzadziej na Allegro zaglądam z tą właśnie myślą, by zredukować nieco wydatki...

A propos płyt, o których wspomniałem powyżej, kilka zdjęć tego samego wydawnictwa ;).

Od lewej: Jakieś wschodnie wydanie (wcale nie najgorsze, choć w stanie dalekim od ideału), następnie oryginał wznowiony w 1993 roku przez Black Mark (zwróć uwagę jak pięknie wydrukowana jest wkładka) oraz płytka z czasów, kiedy to pojawiały się pierwsze nagrywarki CD (jako osobne zupełnie urządzenia) + okładka odbijana na kolorowym ksero :P... Ale jestem trochę wściekły, bo w tym moim bałaganie zaginęło mi gdzieś rzadkie wydanie kasetowe tej pozycji (kolejne posiadam jeszcze w którejś z szafek), i teraz pomysłu nie mam nawet gdzie tego szukać :evil::evil::evil:

[videoyoutube=IcXn8Obhamw][/videoyoutube]

PICT0085.thumb.JPG.ef9cd00a5845c16bdf335ef6ff9342ee.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, no tak! ;) W reakcji na zaproponowany przez Idle któryś z utworów Burzum ;). Może zresztą ona sama będzie miała lepszą pamięć i konkretnie przypomni nam o co wtedy chodziło ;)

 

-- 20 mar 2012, 16:08 --

 

A teraz subtelna zmiana klimatu ;):mrgreen::P

[videoyoutube=sik20vliElQ][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ktoś się o moją koszulkę w komentarzach do zdjęć pytał, czy serio słucham satanistów ;) na co Michuj podał przykłady większych :mrgreen:

 

[videoyoutube=D0J3DjG6BSM][/videoyoutube]

 

-- 20 mar 2012, 18:59 --

 

Wkurza mnie ta pipa niemiłosiernie :evil:

 

[videoyoutube=CKCl2QbiAkc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×