Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, tłuszcz - miliard mg :pirate:smak - trylion :oops:

 

-- 20 mar 2012, 15:39 --

 

shinobi, poczynam ... ja nawet nie pamiętam co i ile zjadłam w takich momentach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja psychika. Mój charakter. Mój brak sił, chęci i zainteresowania. Moje wysokie czoło, małe oczy, pryszczata gęba, krzywe zęby i cienkie brzydkie włosy. Wkurza mnie, że nie mam rano siły wstać i jakoś się ogarnąć. Wkurza mnie, że oczy mnie bolą od tuszu, uszy od kolczyków (mam alergię nawet na srebro, ja jebię), a szyja od wszystkiego, co choćby lekko ją smyrnie (pieprzona nerwica?). Wkurza mnie moja alergia na chemię, nadwrażliwość na zmiany temperatury i stopy w które zawsze jest mi jednocześnie za zimno i za ciepło. Wkurza mnie mój organizm, moje ohydne ciało. Wkurza mnie moja praca i mój czas wolny. Wkurza mnie, że nie potrafię już kochać. Wkurza mnie, że jestem agresywna. Wkurza mnie, że nie przyswajam nowych informacji, a stare pozapominałam. Wkurza mnie, że nie radzę sobie materialnie. Wkurza mnie, że ludzie mnie drażnią. Wkurza mnie hałas. Wkurza mnie, że nie panuję nad sobą. Wkurza mnie, że boli mnie głowa. Wkurza mnie, że nie widzę dla siebie nadziei.

 

-- 20 mar 2012, 18:58 --

 

Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu i wkurza mnie, że często tęchnie mi pranie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja psychika. Mój charakter. Mój brak sił, chęci i zainteresowania. Moje wysokie czoło, małe oczy, pryszczata gęba, krzywe zęby i cienkie brzydkie włosy. Wkurza mnie, że nie mam rano siły wstać i jakoś się ogarnąć. Wkurza mnie, że oczy mnie bolą od tuszu, uszy od kolczyków (mam alergię nawet na srebro, ja jebię), a szyja od wszystkiego, co choćby lekko ją smyrnie (pieprzona nerwica?). Wkurza mnie moja alergia na chemię, nadwrażliwość na zmiany temperatury i stopy w które zawsze jest mi jednocześnie za zimno i za ciepło. Wkurza mnie mój organizm, moje ohydne ciało. Wkurza mnie moja praca i mój czas wolny. Wkurza mnie, że nie potrafię już kochać. Wkurza mnie, że jestem agresywna. Wkurza mnie, że nie przyswajam nowych informacji, a stare pozapominałam. Wkurza mnie, że nie radzę sobie materialnie. Wkurza mnie, że ludzie mnie drażnią. Wkurza mnie hałas. Wkurza mnie, że nie panuję nad sobą. Wkurza mnie, że boli mnie głowa. Wkurza mnie, że nie widzę dla siebie nadziei.

 

-- 20 mar 2012, 18:58 --

 

Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu i wkurza mnie, że często tęchnie mi pranie...

 

 

Reasumując dupa dupa dupa cyrki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, zapomniałabym. Wkurzają mnie moje wielkie wory pod oczami, które mam od kiedy pamiętam i długość snu nie ma na nie żadnego wpływu

 

Ja mam tak samo z tymi worami pod oczami. Mam je od zawsze. Też mnie to wkurza. Do tego powieki mam często opuchnięte, małe oczy i wyglądam jak wiecznie niewyspana, naćpana albo nie wiem co jeszcze. Jak zombie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no to piąteczka! A ja wyglądam jak panda, bo mam anemię, i chooy.

 

-- 20 mar 2012, 18:50 --

 

Wkurzają mnie dzieci. Jak widzę takiego głośnego osobnika, to mam ochotę sobie wyrwać macicę z korzeniami :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, tzw. szpachla podkładu i korektora na mordę i można wyglądać jak człowiek :mrgreen: Można zawsze jeść warzywka bez anemii, taki brokuł, albo fasolka szparagowa :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×