Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem coraz starszy....to smutne,im dłużej żyje tym petla mocniej zaciska się na szyi,coraz mniej opcji,coraz więcej przymusu.Pamiętam ten czas kiedy wierzyłem że mogę być kim zechce,nawet jeśli to nie była prawda,mogłem wierzyć w nowy wspaniały świat,w dobrą przyszłość która kiedyś nadejdzie.Nawet jeśli to była iluzoryczna nadzieję to dawała jakieś ciepło,siłe żeby iść dalej.Dziś już nie mogę wierzyć że mogę być kim zechce,otworzyłem już dużo drzwi w moim życiu,wiem co jest za nimi,nie ma już nadziei na skarb schowany gdzieś w rzeczywistości,powoli trzeba zacząć się godzić z tym kim jestem,z tym czego nigdy nie będę miał,może nie chce dostrzec pozytywów,może trzeba się tym cieszyć.Ale nie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pierwszy raz poczułam, że już mam dość tego :(

od razu miałam ochotę się ukarać, ale wyszłam na powietrze, żeby nie mieć niczego ostrego wokół siebie i jedyne o czym myślałam to żeby się spakować i zacząć gdzieś życie w innym miejscu

boże... co się dzieje, ja nie poznaję swojego życia, wywróciło mi się do góry nogami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz starszy....to smutne,im dłużej żyje tym petla mocniej zaciska się na szyi,coraz mniej opcji,coraz więcej przymusu.Pamiętam ten czas kiedy wierzyłem że mogę być kim zechce,nawet jeśli to nie była prawda,mogłem wierzyć w nowy wspaniały świat,w dobrą przyszłość która kiedyś nadejdzie.Nawet jeśli to była iluzoryczna nadzieję to dawała jakieś ciepło,siłe żeby iść dalej.Dziś już nie mogę wierzyć że mogę być kim zechce,otworzyłem już dużo drzwi w moim życiu,wiem co jest za nimi,nie ma już nadziei na skarb schowany gdzieś w rzeczywistości,powoli trzeba zacząć się godzić z tym kim jestem(...)

Czuję dokładnie to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni chooya mi się nie chce iść nigdzie dzisiaj, najlepiej to bym znów tydzień leżała w łóżku, no ale nie ma rady :bezradny:

 

witaj w klubie idle :hide: masakra, nienawidzę siebie za to, że znów to robię..tzn. że się poddaję,,...czemu muszę byc taka popieprzzona, nie mogę być normalna ?/// why ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie dzieje... od ponad pół roku to samo... dzis standardowo placz na żałowanie, nie mam siły zyc, nie chcę żyć, wracają do mnie złe mysli to co działo sie kiedyś, nic się nie układa..samo bagno problemów.. Dlaczego życie musi być tak podłe, dlaczego musi nas tak cholernie ranić.. czy kiedys ono się zmieni? czy kiedyś bedzie lepiej?? czy kiedys będe mogła powiedzieć ze jestem szczęśliwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja jestem pusta i głupia!!! Miałam dzisiaj terapię... Terapeutka powiedziała, ze walczę z nią, zachowuję się tak, jakbym uważała, ze ona chce mi zaszkodzić! Że staram się wciągać ją w grę, zgubić w tym co mówię... Jestem zła na siebiei!!!! Nie wiem dlaczego tak się zachowuję!! Kilka razy chciałam wyjść i nie wracać. Głupia głupia głupia M !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terapeutka powiedziała, ze walczę z nią, zachowuję się tak, jakbym uważała, ze ona chce mi zaszkodzić! Że staram się wciągać ją w grę, zgubić w tym co mówię...

 

nie jesteś głupia tylko terapeutka nie potrafi dotrzec do Ciebie i dlatego powiedziała że walczysz znią ja takie hasła

też słyszałam na początkach terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, zawsze znajdą się takie tępe cipy, które czują się w obowiązku obrabiać dupę każdemu, kto się nawinie. Nie ma sensu się zastanawiać nad komentarzami takich planktonów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×