Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, jeśli już to dziewczynki na scholi. o tyle mam dobrze że jak idę do kościoła to ma mnie szanse ujrzeć max. 15 osób. :D w tym sami moi znajomi.

Lubię scholę. ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś marzyło być organistą, ale to jakieś 15 lat wstecz. :P Ale to musiałyby być jakieś wywalone w kosmos organy, takie np. jak w Katedrze św. Stefana.

 

-- 18 mar 2012, 11:41 --

 

ala1983, Eee... ja się tylko powołuję na Jezusa. :P

 

"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, ja również. Nawet babcia wspominała nieraz, że jak byłam mała i mnie prowadzili, to wychodzili po jakimś czasie, bo ciągle, ale to ciągle ryczałam :lol:

Komunię mam, bo mała byłam i nie mogłam się sprzeciwić. W tym roku jednak z bierzmowania odpuściłam, bo po co iść. Skoro to ma być świadectwo wiary... której nigdy nie było? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem do bierzmowania "na siłe", do kościoła nie chodzę, bo cóż nie czuję potrzeby modlitwy, jak będę chciał się pomodlić, równie dobrze mogę to zrobić w domu, kościół niema znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Pijesz ? nie Palisz nie? narkomania ? nie...

A może jazda BMW?!

TAAAK obróciłem całe miasto, "jak diabeł nim rzucił na środek dwupasmówki, i obracał , jak wskazówkami zegara" : D.

Sam jeżdżę kadetem (tj jako pasażer z bratem, całkiem fajnie się jeździ =P.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×