Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Częstochowa] Święte miasto... ;)


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowy. Mieszkam 30km od Czewy, ale tu studiuje:) Niedawno uswiadomilem sobie, ze mam nerwice i chcialbym sie spotkac z ludzmi ktorzy mnie zrozumieja :lol: Jak najbardziej chetny na spotkanie

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:46 pm ]

no co jest nikt nie jest chetny. Ludzie mi tez nie jest latwo, ale mysle, ze takie spotkanie jest potrzebne. Panie administratorze licze tez na Pana;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie trafiłam na to forum; jestem z Czwy oczywiście.Czy tu się bratają tylko ludzie z nerwicą, czy inni odmieńcy też są mile widziani,bo ja z fobią przychodzę. jakby się jakieś spotkanie kroiło,to ja jestem chętna odrazu

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:22 am ]

ps na skypie mnie mozna szukac moj nick kasiek 2296. ale postaram sie monitorowac ten na biezaco co sie dzieje na forum. czas wyjsc z cienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,kolejna czętochowianka......po kilku latach wychodzę z ukrycia.szacunek dla Ciebie Tomku.pomimo tak młodego wieku jesteś "gościu"(mam córkę która ma tyle lat co Ty).Jazdy mam równe czyli nerwica lęk.+agorafobia.Mieszkam w Śródmieściu,czyli praktycznie oddychmy jednym powietrzem.Chetnie dołaczę do spotkania w Częstochowie(nie wiem jak dotrę,ale to szczegół),tylko jakieś normalne miejsce,bo Aleje dls mnie to jeszcze hallo.Pozdrówka dla wszystkich ziomali i czekam na jakąś konkretna datę,godzinę i oczywiście "miejsce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pink hope, dziękuję za miłe słowa. :)

Oczywiście wybierając miejsce dostosujemy je tak, aby większość mogła bez większych problemów dotrzeć.

Może zaczniemy od tego: Kiedy najlepiej by nam pasowało? Tj. weekend/tydzień, o której godzinie?

Mnie teraz jest wszystko jedno napiszcie proszę swoje propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę,że po wielokrotnych próbach spotkania zmotamy sie wszyscy w końcu.Przecież nieważne jest to ile mamy lat i jak wyglądamy......,łączy nas jedno-choroba!Moja propozycja(koniec szkoły,sezon urlopowy) tak aby kazdy miał czas na przemyślenie i dostosowanie się do terminu np. 29-06-2007 t.j. piątek o godz. 17.00 pod sklepem "Vero Moda" III Aleja.

Piszcie co Wy na to?Pozdrówka dla wszystkich (ze szczególnością oczywiście dla mojej sympatii (kilkunastomiesięcznej- Tomka-buzi w czółko.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×