Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, jeszcze nie, druga klasa obecnie, ale w trzeciej już niewiele przedmiotów będę miała, bo w drugiej sporo odchodzi. Taka rekompensata za to, że teraz mamy zapierdziel :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metaforgano Wciąga i to mocno. Ja lubię w lato poleżeć na trawię i po patrzeć na niebo : ) Tylko warunków brak.. Cholerne zanieczyszczenie światłem..

 

 

Część dzieł możecie zobaczyć tutaj - > http://meteorolog.deviantart.com/ Właściwie to tam trafi wszystko co do tej pory znajduje się w innych miejscach więc polecam śledzić ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Niesamowite foty : ).

Mataforgana, Hmm, rozumiem, ja sam "poległem" w 3 klasie :<, za rok muszę skończyć, ale matury chyba nie będę podejmował. (nie mam pomysłu na studia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, ja też nie bardzo wiem, co chcę studiować, choć powoli zaczynam się nad tym zastanawiać.

Angelo24, nigdy nie przestawaj robić zdjęć :uklon:

 

Póki co przenoszę się do łóżka. Dobranoc Panowie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Wracając do zamotania, ile razy ja się w czymś pogubie dziennie :<<<<. (szukając, itp : D) spoko, da się z tym żyć : D, najwyżej czasem się pobrecha ktoś w robocie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti19, branoc.

Mataforgana, od roku, czasem się gubię w pracy, co gdzie jest :<. (Chrzańcie się ozdóbki do pazurów :<).

W budzie, różnie z pamięcią : ), choć, zazwyczaj pamiętałem, po jakimś czasie, co i gdzie było ;p.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×