Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mataforgana, Śmiało : ), dla mnie jesteś zawsze mile widziana : ).

Angelo24, Próbuje jakoś pomagać na tym padole łez, i wygrzebywać ludzi z emocjonalnego bagna.

ale dzięki.

krul, hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol

 

Pomagałem i ja, aż dopadło po trochu mnie ; ) Teraz zamiast psychicznego pomagam innym w zupełnie innym świetle niż wcześniej. Lubię krążyć po mieście i reagować.. Takie tam: )

 

 

Metaforgana

 

Do Dojczlanda daleko mi :P Ale mam sporo znajomych z tego jakże pokojowego kraju.

 

krul

 

 

Uwielbiam bo wtedy mogę pomagać w całej swojej mierze ; )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, Ja wręcz przeciwnie...zawsze mi się wydawała ciekawsza, i hmm "piękniejsza" niż dzień.

Mataforgana, a to ci nowość, że jeszcze potrafię wyciągnąć radość z człowieka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, to samo zawsze mówię. Jak ktoś przy mnie nawija po niemiecku to łapię się za głowę. :silence:

 

-- 17 mar 2012, 02:02 --

 

Angelo24, ich verstehe dich :D W ogóle dobrze to napisałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, :<< jak to próbuje przeczytać, to jakaś żądza mordu się włącza :mrgreen: . I haate that : <.

 

Mnie męczyli francuskim, geez, jaki to jest też posrany język, 3/4 liter w wyrazach się nie czyta -,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, miałam do wyboru naukę niemieckiego lub francuskiego. Wybrałam to pierwsze, bo nasłuchałam się o koszmarnej nauczycielce od francuskiego, ale chyba złą decyzję podjęłam.

Angelo24, racja, oszczędźmy sobie tych tortur :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Uczyłem się obydwóch, obydwa są podłe :<. Po 1,5 roku nauki francuskiego, i 3 lat niemieckiego. Z tych 2 języków nie umiem ABSOLUTNIE NIC, jednego języka nie potrafią nauczyć porządnie (ang, choć ten lubie i trochę umiem). a biorą się za 2.

Magia systemu edukacji w tym kraju :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, nie pamiętam, kiedy ostatnio zrobiłam sobie spacer w nocy. Kiedyś nawet jeżeli nie wychodziłam z domu to potrafiłam siedzieć godzinami w oknie i obserwować gwiazdy :> Ale teraz nic mnie z domu nie wyciągnie

 

-- 17 mar 2012, 02:18 --

 

arhol, mogę Cię pocieszyć, że z języków obcych oprócz angielskiego i niemieckiego uczę się jeszcze łaciny :o To jest dopiero porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Poszedłbym, ale cóż, na osiedlu jest za dużo pseudokibolni :<,żuli i innych... a zresztą, kto by mi o 2 otworzył :<.

Mataforgana, to dopiero przydatne...

Durny system oświaty jest durny :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×