Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypisywanie antydepresantów-lekarz rodzinny.Watek zbiorczy


Piotr_1978

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinienem tego pisać,ale piszę.Idziesz do rodzinnego.Mówisz-nie możesz spać,i przeszkadza Ci to w pracy.Próbowałaś melisy,melatoniny- nie działa.Prosisz o COŚ DORAŻNEGO ŻEBY FUNKCJONOWAĆ NA DRUGI DZIEŃ-wypisze Ci zolpidep(Stilnox,Hypnogen) lub estazolam

 

-- 26 sty 2012, 20:34 --

 

Masz napady lęku na ulicy,boisz się wszystkiego,serce wali,myślisz,że zaraz umrzesz-rodzinny wypisze alprazolam lub lorazepam.Rodzinny może wypisać WSZYSTKO-jedynie kwestia zniżki od NFZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja dorzucę swoje 5 zł do wątku. A dentysta, może wypisać benzo, jakbym się bardzo bardzo bał, np. jakieś krótko działające powodujące niepamięć (w szpitalu przed operacją coś takiego chyba podają)?

 

Pytam z czystej ciekawości.. wszak to by mogło być nowe podejście do stomatologii i pacjenta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzinna wie, że mam najebane we łbie i jakiekolwiek zaświadczenia są zbędne :lol:

To co wie,to wie.Jak przyjdzie dwóch smutnych panów z NFZ,jeżeli nie będzie miała świstka,że musisz to brać od specjalisty(psychiatra,neurolog)to będzie dopłacać różnicę refundacji z własnej kieszeni.I nie ma że boli-NFZ nie rozpatruje odwołań,np jak później przyniesiesz zaświadczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×