Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

coma, mój ukochany język...

 

amelia83, to zależy od materiałów zużytych, ile czasu mi zajęło ich zrobienie itd. takie 'zwykłe' jak tam w galeri tak do 10zł, a filcowych jeszcze nie sprzedawałam i z racji, że wykonanie jednej pary trwa 2-3h to myślę że koło 15-20zł

 

ja wróciłam do domu, mogłaby się pogoda poprawić, brr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., ja śliczna? Dobre... One wszystkie są takie ładne, mają nieskazitelną cerę, znajomych, jakieś wspomnienia, a ja co? Kiszę się w domu cały czas, nie mam nawet z kim wyjść, z kim porozmawiać, w szkole jestem całkowicie samotna...

No i dowiedziałam się, że powinnam być założycielką 'klubu brzydkich wiecznych dziewic' czy jakoś tak... :roll: z naciskiem na brzydkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, na żywo też mam styczność z takimi 'perełkami'... Staną obok i nadają o pierdołach, a ja mam ochotę zedrzeć jej tę skórę z twarzy :evil:

 

-- 15 mar 2012, 20:11 --

 

Może nie wszystkie ze świata fejsika są takie piękne, ale jednak jakaś tam część... ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, kochana, to nie Twoja wina że nie masz wspomnień/znajomych etc. Powinnaś spojrzeć prawdzie w twarz: co tym dziewczynom po tym że są ładne skoro są głupie? A Ty jesteś mądrą, śliczną, skromną i troszkę zagubioną dziewczyną, ale zapewniam że kiedyś się odnajdziesz w życiu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że matka odcięła mi internet na tyle szybko, by wiadomość nie doszła...

A może to po części moja wina? Bo kiedyś zaufałam trzem osobom, przełamałam się, a potem na nich strasznie zawiodłam, ale jednak byłam w stanie porozumieć się z ludźmi... A teraz? Teraz mam barierę, mur między mną, a resztą świata... Może gdybym była głupsza, (znaczy miała gorsze oceny) to miałabym znajomych?

i chciałam Ci podziękować. I Wam wszystkim. Za każdą chwilę poświęconą na przeczytanie, odpisanie... Tylko tu nie jestem najgorszą i najbrzydszą ofiarą-kujonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett uwierz w siebie

ja tez bylam taka jak Ty niedowartościowana i wiecznie stawiałam siebie najniżej, jakbym nie istniała i nie liczyła sie kompletnie buziaki kochana, mi to przyszło z wiekiem, pomogła terapia i moja Miłość

 

jaram sie nowym laptopkiem i instaluje programy :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×