Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

uspiony2, no tak, poziom spada, chętnych mniej, ciągle coś zamykają. Taki mój los - niż demograficzny. Dlatego chciałabym zaczepić się gdzieś indziej. Ewentualnie 3,5 roku studiów, wymiana studencka, a potem wyjazd z tego kraju i ewentualne kontynuowanie nauki.

 

-- 16 mar 2012, 14:22 --

 

krul, Gdańsk. Warszawa. To te najbliższe. Ale miejscowość nie gra roli - w sumie im dalej, tym lepiej. Potrzebuję zmiany otoczenia, a pieniądze na moje studia są odkładane od dziesiątego roku życia, więc będę miała na czas poszukiwania pracy. (nawet, jeśli się on dość mocno wydłuży) Na innych też nie patrzę - nie mam przyjaciół, więc nie jęczę 'chcę tu i tam, bo on/ona jedzie...' ;)

A ostatnio zastanawiałam się nad Akademią Morską, nad nawigacją, ale geografia... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, o proszę, skoro tak, to masz elegancko. Cóż - najlepszymi uczelniami technicznymi wg mnie i rankingu są - PW, PWr i AGH. I skoro jesteś dobra, to na pewno załapiesz się na jakieś stypendia, więc będzie ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie dobrym w gimnazjum to łatwa sprawa, się zobaczy jak będzie później :P Kasy może dużej z tego odkładania nie będzie, a teraz żyjemy cholernie skromnie i biednie, ale potem może procentować jakimiś środkami na byt. (o ile dożyję, of kors! :lol: )

Muszę po prostu wybrać się na coś, co lubię - np. mogłabym mieć cały tydzień tylko matmę i fizykę, a byłabym w raju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, na politechnice jest ten feler, że zawsze w podstawach na początku jest chemia. A matma i fiza na studiach też inna; dochodzą całki, różniczki, pochodne, liczby zespolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, Skoro lubisz, i masz talent do takich przedmiotów, to myślę że skończysz dobre studia . Jak i później złapiesz dobrą robotę.

Z 2 strony, w dzisiejszych czasach ( w tym państwie) dobre wykształcenie nie zawsze się = dobra praca. Ale życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju numerem jeden są znajomości, których nie mam. Pochodzę z rodziny, która powinna pracować tylko w fabrykach.

 

witajcie. Leżę z maską na twarzy, nie mogę wstać, przejrzałam całą encyklopedię dla kosmetologów i mi nudno. A moje pryszcze to nic przy tych chorobach.

Jest tu ktoś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą zaczelam niewinnie od lampki z mamą, pycha :)

 

-- 16 mar 2012, 19:10 --

 

dominika92, tak. Dzis odebralam i wepchnęlam się do lekarza, bo jakis siniak mi przy ustach wyskoczyl. Miewalam często anemie. Pani doktor przepisala żelazo i kazala wzbogacić dietę o żelazo. Anemia nieleczona może prowadzić nawet do śmierci...... ale to już w cięzkich przypadkach. Nie mozna tego bagatelizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie wszystko nieleczone tak naprawdę może prowadzić do śmierci czy różnych powikłań..:) dlatego ja właśnie postanowiłam urozmaicić dietę. Żelaza przyjmować nie mogę w tabletkach bo mam koszmarne bóle brzucha..

Pewnie mam jakieś braki, ale raczej nie ciężkie bo bym to odczuła fizycznie, tak jak moja mama..:) na razie właśnie zadbam o swoje żywienie, a jak będe w stanie to też zrobię badania. :) A jak coś będzie się działo to nie będę miała wyjścia. A Ty dbaj o siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, koniecznie sie zbadaj przy najbliższej okazji. A ja calkiem niedawno zobaczylam jak zmiana diety moze wpływać na samopoczucie i organizm. A ja wyznaje zasadę, że do wszystkiego da się przyzwyczaić. A każdy posiłek dobrze przyrządzony może być smaczny.

Dziękuje i Ty też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×