Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, co do wyglądu, dziękuję... nie jestem boginią piękna, ale, no cholera, nie jestem największym pasztetem w mieście...

Nie robiłam sobie nic przez jakiś czas, ale... Jak to zrobię i jeszcze do tego popłaczę, lepiej zasypiam, nie słucham stęków o mojej głupocie i beznadziejności...

 

-- 15 mar 2012, 19:38 --

 

Sabaidee, błagam, bez takich... co się dzieje...? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, no właśnie po to żeby mnie nie kusiło iść między ludzi. Tyle lat żyłem w zupełnej izolacji. Świat o moim istnieniu nie miał zielonego pojęcia. Cierpiałem, ale tylko ja cierpiałem. Teraz cierpię i ja i dodatkowo parę osób. Nie potrafię być nikim innym jak wrzodem na d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kol. napisała mi, że wpieprzyła opakowanie tabletek i siedzi na torach, bo postanowiła się zabić. Zadzwoniłam na policję. Nienawidzę jej i nie zamierzam mieć z nią już nigdy więcej nic, NIC wspólnego, bo przy pierwszej lepszej okazji .... :evil:

Jestem wypruta emocjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, nie będę już miała okazji jej pozdrowić. Zerwałam tę znajomość 100 lat temu, była zbyt toksyczna. Nie mam zamieru mieć po prostu na sumieniu nikogo, a dalej? Niech się dzieje z nią cokolwiek, byleby z dala ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, koniec? Jaki koniec?

dominika92, znam to, chyba nawet wcześniej pisałam,.ze dzisiaj czuję się bardzo odrealniona... ALE polozymy się spać, zanieśmy, jakoś damy radę... Ja leze teraz z telefonem i zaraz go wyłączam. I zasnę... Będę spokojnie spać. I Ty też. A jutro będzie nowy dzień i będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×