Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, o:D a u mnie się robi jakieś zdrowe jedzonko..:P głodna już jestem, sił mi brakuje też dlatego że jadłam dziś tylko jogurcik mały. mam nadzieję, że jak zjem, może pozwolę sobie na 30min drzemkę regenerująca i poczuję się lepiej i pójdę na spacer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to rozumiem.

dobra, plan na ten dzień - doładować konto z plusa, po 19 pójdę do kolegi po mój indeks, bo wziął go gdy mnie nie było na uczelni, jutro śmigam na uczelnie i proszę o listę przy okazji biorąc obiegówkę, w następny tydzień w poniedziałek z rańca do lekarza, we wtorek badania, w środe do Krakowa z obiegówką, w czwartek po wyniki, w piątek po świadectwo. Oby się udało! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, niby tak, ale zawsze mam dylemat, bo boję się że potem w nocy nie będę spać..z drugiej strony nie czuję się najlepiej ani psychicznie ani fizycznie. może bym się zregenerowała?

no 30 min mi chyba nie zaszkodzi nawet jak tylko poleżę z zamkniętymi oczami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, teraaaaaz? A nie można tak po weekendzie? :P Chciałam ubić interes - zapłaciłabym za jakieś widokówki... :lol:

 

Czytam właśnie na jakimś forum matematycznym opinie co do dzisiejszego konkursu. Dla nich było to banalnie łatwe. Moja samoocena drastycznie spadła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×