Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego muszę płuca sprawdzić, bo od 3 lat nie mam kawałka lewego i mam zmiany związane z większą ilością komórek rakowych i widocznych naczynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, zawsze wiedziałam, że wiesz co dobre :P

a jesz w ogóle coś?

 

coś tam jem, ale nic specjalnie zdrowego i ciepłego. no chyba że do ciepłych posiłków zaliczyć zupkę chińską ;)

ale i tak jest lepiej niż w poprzednich tygodniach, gdy nie jadłam w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z płucami to było tak, że szedłem i po prostu nagle coś pierdolło i poczułem, że tracę oddech. Charczałem jak zarzynany prosiak, pociłem się przeogromnie. Na drugi dzień pojechałem do szpitala, okazało się że jedno płuco jest kilka cm niżej, bo pękły pęcherzyki rozdemowe. Miałem odprężane strzykawką ale nic nie dało, na drugi dzień operacja, 2 tyg. krew mi potem spływała z płuca (byłem pod drenażem), morfinka co dzień. Ponad 40 szwów wew. i zew., płuco zabliźniało się 2 lata prawie, ból jest do dziś, odczuwam np. straszny przy przelotach samolotem, bo ciśnienie rozsada. Oprócz tego jakieś krwioplucia, itp. Z tym, że to jest nieuleczalne i w każdej chwili może płuco znów się zapaść. Takie ciężkie odmy zagrażają życiu, bo np. w przypadku zapadnięcia się dwóch płuc człowiek się po prostu dusi.

 

 

slow motion, nie uczę się, więc przez rodziców nie ma jak.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, :nono: siostra teraz powinna się Toba zająć. Nie powinnaś być teraz sama.

Ja bym Cię dokarmiła gdyby nie te kilometry.

 

krul, :shock: o kuźwa!! musisz jak najszybciej ubezpieczenie załatwić i sru do lekarza. Z tego co się orientuje możesz w ciągu 7 dni donieść zaświadczenie, wcześniej dadzą Ci do wypełnienia jakiś formularz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażę wam jak to wyglądało, tylko się nie śmiejcie z moich chudych rąk.

 

-- 15 mar 2012, 14:44 --

 

Korba, gdyby nie odległości gastryczne (chyba to one, choć może być coś innego) to byłbym naprawdę szczęśliwym człowiekiem, pomijając zaburzenia. :)

 

slow motion, ni ma jak

1037731171_Zdjcie018.jpg.478950ba81f8428c5dcd9bb0b5305882.jpg

632300224_Zdjcie006.jpg.300ff17f195767193a7da5e672be0695.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na tym płucu. Przez morfinę mi się żyć nie chciało, a jak przechodziła to szarpało mnie to w środku, bo to tak nitkami było przywiązane. No i rana otwarta. A jeszcze co jakiś czas się luzował i ruszała mi tym lekarka bez znieczulenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a ten żołądek i tak chcę sprawdzić, chociażby ze względu na raka żołądka, który gościł w mojej rodzinie. I boli od 6 miesięcy już, dzień w dzień. Miałem gastroskopie umówioną, ale olałem. A teraz znów będę czekał x miesięcy. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×