Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, a ja byłem dzisiaj. ;) Mówię bardzo poważnie, zamiast gnić i męczyć gały przy forum, lepiej wyjść, choćby na chwilę, np. po czekoladę z bakaliami do sklepu. U mnie takie drobne przyjemnostki, właściwie jedyne przyjemnostki, czerpane ze spożywania słodyczy i innych pokarmów, nawet się sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mogłabyś mocniej - tak bym wyleciała w kosmos?

 

shinobi, no, to tyle to ja też potrafię. w domu też ciuteńkę się krzątam. wczoraj np zrobiłam porządek z kwiatkami. zmywam naczynia i robię pranie. trochę coś posprzątam... ale to wszystko w przerwach od leżenia w łóżku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się muszę zmusić..nie dla siebie, dla niego. dla siebie nie jestem w stanie :roll:

 

no i tu jest pies pogrzebany. jak był P. to się umiałam zmobilizować, albo on mnie mobilizował. a tak to to wszystko pier....lę......

niby powinno się właśnie starać dla siebie, dla siebie.... ale ja siebie nie lubię...i nie zależy mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, a skończyłaś oglądać wszystkie odcinki Chirurgów? Bo tak to trochę szkoda by było :roll:

 

właśnie nawet przestałam oglądać swoje ulubione seriale.

wczoraj się zabrałam, za ściąganie, bo jest mnóstwo nowych odcinków.

jeszcze nie mam brakujących Chirurgów, ale zaraz się za to zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z tą motywacją to nie tylko ja tak mam. Sama dla siebie nic. Mam potrzebę życia i bycia dla kogoś/czegoś, bo samej dla siebie nie chce mi się, nie daje mi to radości.

Nawet takie krokiety zrobić-robię dla mamy, a przy okazji zjem ja.

 

krul, druga opcja lepsza zdecydowanie. :mrgreen:

Nie ufam ludziom, którzy nie lubią keczupu. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ja jestem w piżamie :shock: eeee? nic mi nie wiadomo.

Pewnie, wpadaj, albo nie! Na spontana do Katowic się przejadę. :mrgreen:

 

Aaaaa sorry, to nie Ty, tylko Bellatrix, oj głupia głowa.

To czekam :mrgreen:

Tylko kurcze, będę musiała wstać, umyć się, ubrać, ojojoj ale tarapaty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jeśli wyjdzie na badaniach, że nic mi nie jest, to psychologia będzie jak najbardziej okej. Tylko jak 3 raz znowu ominę psychologa/psychiatrę, to kaput. :D

 

-- 15 mar 2012, 14:17 --

 

slow motion, o ile je w ogóle mam, bo ostatnio to się wszystko pierdoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja Ci nawet kurtynę całą zerwę. Mam problemy gastryczne, związane z bólami żołądka i jelit i czeka mnie gastroskopia, jeśli się na nią zapiszę - od tego pewnie boli mnie gardło, głowa, bla bla bla. Coś jest na rzeczy, ale nie wiem co. + zaburzenia osobowości, których nie mam czasu obgadać z psychologiem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×