Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nudzą mnie ludzie


jestem bogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, a, to całkiem typowe :smile: ja za to w realu mam istny słowotok :shock: ogółem jestem dość dynamiczną osobą, ale jednocześnie potrafię siedzieć cicho. Ludzie się dziwią, kiedy mówię, że nie czuję się dobrze wśród ludzi, bo podobno nie wyglądam na taką osobę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie mnie nudzą i irytują jednocześnie. nie mam na nich ochoty. każdy jest taki przewidywalny, nudny, wręcz pusty. męczą mnie rozmowy o niczym. nie potrafię nawet rozmawiać z kobietami na poziomie flirtu, na zwykłą zaczepkę mam ochotę odpowiedzieć 'lubie cię, ale weź spier*****'. ludzie tak mnie irytują swoją osobą, że wszyscy mogliby zniknąć.

Boże, są 3 opcje:

-albo to Ty jesteś nudny i nie rozumiesz zainteresowań innych, i nie próbujesz ich nawet pojąć,

-albo ludzie z Twojego otoczenia są nudni, nie potrafią też pojąć Twoich zainteresowań więc powinieneś zmienić znajomych,

-ewentualnie opcja trzecia, czyli jako Bóg porzuciłeś swoją powłokę fizyczną i osiągnąłeś fazę świadomej wielkości więc nic już nie sprawi Ci większej radości niż Ty sam sobie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, masz rację, doszedłem do tego, że moje znudzenie ludzkością wynika z tego, że ja sam dla siebie jestem nudny, a to dlatego, że jestem od pewnej rzeczy uzależniony psychicznie co straaasznie mnie ogranicza. kiedyś taki nie byłem. jaki? apatyczny. I tu już nawet nie chodzi o znudzenie samymi ludźmi. Ja jestem po prostu znudzony życiem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×