Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, żadna inna strona nie ma znaczenia u kobiety, tylko właśnie ta fizyczna. Faceci mają to szczęście, że naprawdę ktoś zwraca uwagę na ich inne cechy.

 

-- 14 mar 2012, 21:12 --

 

Za to, że jestem obrzydliwa fizycznie, a psychicznie miałka, słaba, nudna i zwyczajnie popierdolona :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga zmienia wszystko, jak spadnie, to będę piękna. Ale nie spadnie, bo nie mam za grosz silnej woli, jestem obrzydliwym spaślakiem pożerającym wszystko na swojej drodze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, Ty wiesz, że Twój problem nie leży, jak twierdzisz w tłustym ciele, ale jest w głowie :roll:

I bardzo dobrze, że powoli chudniesz z uwagi na tempo przemiany materii. Mam nadzieję, że jak osiągniesz wymarzoną wagę będziesz pewniejsza siebie i że Twój pogląd na sprawy damsko-męskie się nieco zmieni, bo jeśli tak dalej pójdzie faktycznie będziesz cierpieć z samotności. Wbrew pozorom, nie każdy facet to świnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że facet to nie świnia, to ja jestem świnią. Powinni mnie przerobić na mięcho, a nie tu w jakieś bzdety o miłości mi się chce bawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wiele rzeczy, którzy inni nie mają... Musisz znaleźć coś w sobie...

Mi schudnięcie nie wiele dało w kwestii nastroju. Czuję się zdrowszy i w sklepie mogę wybierać, a nie szukać rozmiarów XXL ;)

Ale to ciągle ja. Nieważne ile kg w tą czy tamtą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam, nadprogramowe kilogramy, ryj jak niewypał i sto kilo depresji? :roll: No tego nie ma nikt w moim otoczeniu. Tak, mówią mi to wszyscy, ojciec, matka, ciotki, kuzyni wstydzą się ze mną wyjść, faceci śmieją się w twarz a dziewczyny patrzą z politowaniem. wujekEgonDaCiKlapsa, hehe, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką miss, skończę na szarym końcu, zaraz mnie całe towarzystwo przegoni :P sorry, ale całe moje życie słyszę co innego, wiem, że powinnam zaakceptować swoją brzydotę, ale nie umiem, po prostu nie umiem, jak czytam o ludziach w związkach to czuję ból w splocie słonecznym i nie mogę oddychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×