Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, chociaż wiesz, przytulenia to mi trochę brak, ale... nie takiego :shock:

arhol, o widzisz, to jeden pozytyw, że ominęło Cię takie coś. Mnie również, ale... lekka niepełnosprawność ojca zawsze była moim wielkim problemem. i do tej pory czuję jakieś ograniczenie... :roll: przejmuję się za wieloma rzeczami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, Wolałbym być na miejscu kogoś innego, kto ma gorzej, a aby ta osoba na moim, może by doceniła to co ja mam, i cieszyła się bardziej, a mnie, niech mieszają z błotem, śmieci nie powinny mieć dobrego życia.

Bleh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Domiś, spokojnie! to dopiero za jakiś czas. ciii, spokojnie. Relaks. Wdech - wydech. Nikogo nie zawiedziesz. Pomyśl sobie - jaka dumna będę z siebie jeśli dam radę. Jak dumny będzie ze mnie P.! Jaki to będzie prezent dla niego. I spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, sezon na motocykl już rozpoczęty? :twisted:

Yes, Yes,Yes Hondzia zaczęła podróżować ze mną do pracy.lol.giflol.giflol.gif

Dzisiaj jechała szybko ale usłyszała na Cb radiu że stoją niebiescy zbójnicy i zwolniła. :D Zaoszczędziła mi 400 złotych :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Miałam dziś jechać do Mamy,ale jeden dzień muszę odpocząć i zostać w domu bo czuję,że już nie wyrabiam poza tym muszę dom wysprzątać w razie czego jakby miała Mama jutro wyjść ze szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×